Plakat NATO

Ogólnopolskie Dni Nato

Szanowni Państwo,

Polska jest członkiem najsilniejszego sojuszu militarnego we współczesnej historii – Sojuszu Północnoatlantyckiego – NATO. W tym roku w dniach 08-09 lipca w stolicy naszego kraju spotkają się przywódcy wszystkich krajów wchodzących w jego skład. Szczyt NATO w Warszawie stanie się miejscem, w którym zapadną kluczowe decyzje dotyczące polityki i przyszłych działań Sojuszu, który musi sprostać współczesnym wyzwaniom.

 

Aby godnie uczcić ten historyczny dla Polski Szczyt, wspólnie tworzymy wydarzenie o ogólnopolskim zasięgu w trakcie trwania Szczytu NATO w Warszawie o nazwie: „OGÓLNOPOLSKIE DNI NATO – BIAŁYSTOK RAZEM z NATO”. Chcielibyśmy podkreślić bardzo istotne znaczenie przedsięwzięcia kierowanego nie tylko do każdego mieszkańca województwa podlaskiego, ale także do każdego obywatela Polski.

W imieniu Wojewody Podlaskiego Pana Bohdana Paszkowskiego zapraszam na dwudniowy piknik, który odbędzie się pod hasłem – ,,Ogólnopolskie Dni NATO – Białystok Razem z NATO” , które będą miały miejsce 8-9 lipca 2016 r. w Białymstoku. Zwracam się również do Państwa z prośbą o włączenie się w rozpowszechnienie informacji o tych wydarzeniach. W załączeniu plakat informacyjny z harmonogramem.

Z poważaniem,

Dyżurny WCZK

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku

Krzysztof Lachowicz

image_printDrukuj
Tagged .