Świat oszalał na punkcie gry Pokémon GO. W Polsce zostaną zorganizowane pierwsze na świecie mistrzostwa w łapaniu Pokémonów.

pokemonyCały świat mówi o fenomenie gry Pokémon GO, ale tylko w naszym kraju będzie można wziąć udział w zawodach i wygrać m.in. rok studiów za darmo na prestiżowej uczelni. Pierwsze na świecie mistrzostwa w łapaniu Pokémonów odbędą się w Polsce już 31 lipca.
Mistrzostwa odbędą się 31 lipca, w godz. 10:00 – 18:00, w Akademii Finansów i Biznesu Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Kreacją zajmuje się agencja Mr Target – Fast Media Effect.

 

 

Ogłaszamy pierwsze na świecie mistrzostwa w grze Pokemon Go  – VISTULA POKEMON GO CUP, w których można wygrać miejsce na studiach. Pokemonowe szaleństwo ogarnęło cały świat, ale po raz kolejny Polacy udowodnili, że są najlepsi. Zdecydowanie najwięcej miejsc na całej kuli ziemskiej, w których można odnaleźć wirtualne stworki jest w Warszawie (1000), Krakowie (500), Trójmieście (500), Sokołowie Podlaskim (400) i we Wrocławiu (400). Pod tym względem pozostałe światowe metropolie zostają daleko w tyle. W Berlinie zaznaczono 31 punktów, w Londynie – 187, a w Nowy Jorku – 602.

Na zwycięzców VISTULA POKEMON GO CUP czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Pierwszy na świecie mistrz w łapaniu Pokemonów w realnym świecie otrzyma rok studiów I, II stopnia lub inżynierskich absolutnie za darmo (kierunek do wyboru) oraz iPad. Zdobywca drugiego miejsca dostanie 50% zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski oraz tablet, zaś trzeciego – 25% zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski oraz atrakcyjne gadżety. 

VISTULA POKEMON GO CUP swoją obecnością zaszczycą gwiazdy kina, teatru, muzyki i mody oraz znani dziennikarze. Będzie można zrobić sobie zdjęcie na ściance, selfie z Pokemonem oraz przejść się po czerwonym dywanie.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Grupa Uczelni Vistula, działająca na polskim rynku edukacyjnym już od 25 lat. Myślimy przyszłościowo o praktycznej edukacji, pod kątem zmieniającego się rynku pracy.  Co roku studiuje u nas około 6000 studentów z całego świata, a nasza kadra dydaktyczna to wybitni naukowcy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych firmach i instytucjach. 81% naszych absolwentów dostaje pracę w pierwszym miesiącu od zakończenia studiów. – mówi Agnieszka Krajewska-Gawrych, Grupa Uczelni Vistula.

VISTULA POKEMON GO CUP będzie okazją, by mile spędzić czas. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i narodowość. Gwarantujemy doskonałą zabawę.

„Wymyśliliśmy pierwsze na świecie mistrzostwa w łapaniu Pokémonów w realnym świecie, aby pokazać, że poprzez nowe media łatwo jest łączyć przyjemne z pożytecznym. Uczestnicy grają w ulubioną grę, a przy okazji mogą wygrać darmowy rok studiów I, II stopnia lub inżynierskich w Grupie Uczelni Vistula, tablet i wiele innych cennych nagród. Zwycięzca może oczywiście wybrać kierunek” – mówi Jarosław Nowak, prezes Mr Target.

Termin: 31.07 (niedziela)
Czas: 10:00 – 18:00
Miejsce: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Warszawa,  stacja metra: Stokłosy.

Źródło informacji: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, PAP Centrum Prasowe.
Link:
http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/59337,25,szalenstwo-pok%C3%A9mon-go-trwa-czas-na-pierwsze-na-swiecie-mistrzostwa-w-lapaniu-pok%C3%A9monow-odbeda-sie-w-
http://www.vistula.edu.pl/pol/page/nauka-i-biznes/konferencje-i-seminaria,vistula-pokemongo-cup-532

image_printDrukuj
Tagged .