Wielkie otwarcie „Mrówki” w Suchowoli

8 września w Suchowoli przy ul. Piaskowej 10a została otwarta „Mrówka”, market rolno budowlany dom i ogród. Mieszkańcom Suchowoli nowy market oferuje około 12 tysiąca produktów, niemal wszystko do domu i ogrodu, od drobnych artykułów gospodarstwa domowego po materiały budowlane. W dniu otwarcia około 20 stoisk producentów zaprezentowało swoje produkty.

Klienci od rana mogli robić zakupy, korzystając z różnych promocji przygotowanych specjalnie na tą uroczystość. Ci, którzy kupili towary za największą kwotę brali zaś udział w losowaniu nagród, m.in. skuter, telewizora 43 -32 calowy, laptop, tablet, nawigacja, elektronarzędzia i wiele innych. Były także atrakcje dla dzieci jak lot balonem oraz liczne atrakcje zakupowe. Po krótkiej modlitwie i poświęceniu sklepu przez duchownego przecięto wstęgę.

Na dzisiejszym uroczystym otwarciu byli obecni przedstawiciele władz samorządowych, duchowni oraz mieszkańcy Suchowoli. Starosta Sokólski Piotr Rećko w dowód uznania wręczył Radosławowi Kalinowskiemu właścicielowi Hurtowni art. przemysłowych import – eksport R. Kalinowski „Medal Pamiątkowy Powiatu Sokólskiego” za zaangażowanie i wytrwałość w podejmowaniu nowych działań, a w szczególności za rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy na terenie Powiatu Sokólskiego.

„… Jesteście perłą w koronie przedsiębiorców Powiatu Sokólskiego i za to serdecznie dziękujemy…” dodał Starosta Sokólski.

Głos zabrał również Mirosław Lubarski Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Eksportu PSB – Polskich Składów Budowlanych.

„…Sukces Państwa Kalinowskich to świetny przykład polskiej przedsiębiorczości. To jest 225 Mrówka, która powstała w  naszym kraju w przeciągu 12 lat. Mamy najliczniejszą sieć takich marketów w całej Polsce. Cieszymy się, że tego typu miejsca powstają. Życzę mieszkańcom Suchowoli i okolic, żebyście zawsze znajdowali to czego Wam potrzeba do tego żeby żyło Wam się lepiej, abyście znajdowali rzeczy potrzebne do waszych domów, mieszkań, ogrodów, aby Wasze gospodarstwa rolne się rozwijały. Pracownikom i właścicielom Mrówki życzę, aby zawsze było tu dużo zadowolonych klientów…”

Głównym profilem działalności firmy Hurtownia artykułów przemysłowych import-eksport Radosław Kalinowski jest sprzedaż oraz dystrybucja materiałów z branży budowlanej i wykończeniowej. Na lokalnych rynkach firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1995 roku. Od 2010 roku jest udziałowcem największej grupy zakupowej w Polsce, Polskich Składów Budowlanych. Ugruntowana pozycja na rynku, wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na dzień dzisiejszy w swojej ofercie handlowej posiadają obecnie ponad 15 tys towarów, które są dostarczane prosto na plac budowy własnymi środkami transportu. Swoim Klientom oferują również kompleksowe usługi budowlane oraz profesjonalne doradztwo techniczne.

Działalność firmy obejmuje:
• sprzedaż hurtową i detaliczną
• handel paliwami płynnymi
• kopmleksowe wykonawstwo budowlane
• prace ziemne
• usługi transportowe
• usługi wulkanizacyjne
• stacje kontroli pojazdów
• sprzedaż kruszyw
Biuro projektowe wykonuje:
• projekty budowlane
• prowadzenie dokumentacji budowlanej
• wyceny
• kosztorysy
• inwentaryzacje

Wydział Rozwoju i Promocji
Referat Promocji
W. Żołądkowska

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , , , .