Księga kondolencyjna – ś.p. Jerzy Zdanewicz

Ś.P. Jerzy Zdanewicz

9.10.1947 – 9.11.2016

zdan-nekrologvs

Panie Jerzy, niech Pańska dusza odpoczywa w Panu naszym Jezusie Chrystusie! Dziękuję za kilka wspaniałych lat spędzonych w chórze szkolnym i młodzieżowej orkiestrze dętej pod Pana kierownictwem
Marta Stasiak

To był właściwy człowiek na właściwym miejscu. Żal, że go już nie ma z nami. Wielka strata dla Suchowoli.
Paweł

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu do Niebieskiej Orkiestry Pana Jerzego Zdanewicza. To był niezwykle charyzmatyczny, a przy tym bardzo skromny człowiek. Jego zasługi dla promowania naszej małej ojczyzny są ogromne. Poprzez liczne koncerty pokazał światu a także młodzieży z orkiestry, że można żyć i pracować w małym miasteczku a robić rzeczy WIELKIE, doceniane i zauważane… i za to powinniśmy być mu wszyscy wdzięczni… Na zawsze zostanie w naszej pamięci!
Starosta Sokólski Piotr Rećko

Wspaniały Człowiek, wielki pasjonat muzyki, bardzo ciepły! Miałam zaszczyt Go poznać. Wielki smutek…[*] Agnieszka

Był moim nauczycielem muzyki w szkole podstawowej, a potem w liceum. Był też moim Kolegą z pracy przez ponad 30 lat. To człowiek niezwykły: wspaniały nauczyciel, muzyk, dyrygent, a przede wszystkim pasjonat, dla którego praca, a w szczególności praca z uzdolnioną muzycznie młodzieżą, wyznaczała cel i sens jego życia. Takich ludzi jest coraz trudniej spotkać, dlatego tak bardzo będzie nam go brakowało.
Jerzy

Panie Jerzy, z serca dziękuję Panu za uświetnianie naszych lokalnych uroczystości. Niech Pan spoczywa w pokoju. (*)
SokółczANKA

Przez prawie 30 lat był moim kolegą z pracy. Tak trudno uwierzyć, że już nie wejdzie do pokoju nauczycielskiego…
Jola

Оркестр Юнга из города Новороссийск и его руководитель Павел Мараров, выражаем самые глубокие соболезнования родным и близким Jerzego Zdanewicza.
Мы помним его и скорбим вместе с вами.

С ув. Павел Мараров.
Paweł Mararow

Kochany Dyrygencie
Dziękuję za cały czas poświęcony mojej nauce metodą prób i błędów. Za wyrozumienie i wytrwałość, za każdą pomoc i słowa otuchy. Zawszę będę Pana wspominać jako uśmiechniętego Dyrygenta na zajęciach. Niech Pan spoczywa w pokoju.
Orkiestrantka

Wyrazy współczucia dla całej rodziny, smutek po odejściu człowieka z pasją i olbrzymią charyzmą. Świeć, Panie, nad Jego duszą.
Wojtek Pochodowicz

Odpoczywaj w Pokoju Panie Jerzy ,pozostaniesz w naszych sercach .Dziekujemy za tak wspaniala dzialanosc ,rozslawiajaca nasza Suchowole.Trudno sobie wyobrazic Suchowole bez Twojej osoby.Kochamy Cie!!!
Jadwiga Szelag

Jurku,
Miło wspominam wspólne granie na początku Twojej wspaniałej kariery dyrygenta i Wychowawcy wielu pokoleń sławnej orkiestry LO w Suchowoli.
Nutami zapisałeś swoją ziemską drogę, dźwięczne akordy zaniosły Cię do Pana i długo grać będą w naszej wdzięcznej pamięci.
Żonie Grażynie i całej pogrążonej w smutku Rodzinie składam szczere kondolencje.
Gienek Żukowski

Panie Profesorze,
Spoczywaj w pokoju.
Byłem pod wrażeniem Pana profesjonalizmu, pracowitości i skromności od pierwszej lekcji nauki gry na akordeonie pod Pańskim okiem. Wyrazy współczucia Rodzinie.
Marek Mróz

Drogi Dyrygencie,
Dziekuje za caly czas poswiecony naszej orkiestrze, za wszystkie zajecia, za kazdy Panski usmiech, za pasje z jaka uczyl nas Pan muzyki i gry na naszych wymarzonych instrumentach. Orkiestra byla Pana zyciem i wierze, ze tam w górze, prowadzi Pan Niebianska Orkiestrę, do ktorej, mam nadzieję, kiedys dołączę. Spoczywaj w pokoju.
Orkiestrantka

Profesorze,Bóg Ciebie potrzebował abyś gdzieś tam w niebie Aniołowie dobrego nauczyciela mieli.
Chórzystka

Drogi Panie Jerzy Dziękuję bardzo za to,że zaszczepił Pan moim dzieciom miłość do muzyki,że dzięki Panu i orkiestrze mogli zwiedzić tyle krajów i poznać tylu ludzi.Mam nadzieję,że dalej będzie Pan nad nimi czuwał
Jagoda

Bylam jedna z wielu spiewajacych dziewczat w LO w Suchowoli przy akompaniamencie kochanego Pana Profesora Zdanewicza .Jako pierwsza w historii szkoly,zdawalam egzamin maturalny z wychowania muzycznegow 1976 roku.Suchowola bez Pana Zdanewicza???? Dziekujemy za cale piekno i dorobek artystyczny jaki po sobie pozostawiles,Panie Profesorze,za szczery usmiech,za dobroc i cierpliwosc,za to ze byles dobrym czlowiekiem oddanym do konca swojej pasjii.Byles przykladem dla zdonych i ambitbych .Odpoczywaj w Pokoju
Jadwiga Szelag

image_printDrukuj