Nowa stołówka socjalna Stowarzyszenia „Kładka” już otwarta!

Uroczyste otwarcie stołówki Stowarzyszenia „KŁADKA” w Sokółce odbyło się 12 grudnia 2016 r. Stołówka funkcjonuje od 28 listopada. Początkowo z posiłku skorzystało 25 osób, dzisiaj liczba  wzrosła aż do 32 osób.

Ciepły posiłek wydawany jest wszystkim potrzebującym. W dużej części jest finansowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej dla osób, które do tej pory nie mogły z tego ciepłego posiłku w ciągu dnia skorzystać. Inicjatorem i realizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Kładka”, w którym mam zaszczyt pracować wspólnie z Jarosławem Gruszką i Joanną Szyłak, naszą super wolontariuszką. Zrealizowaliśmy i prowadzimy tę stołówkę przy wsparciu innych wolontariuszy, którzy w ciągu dnia od 10:00 do 14:00 wydają tutaj posiłki przygotowane przez „Dom Rodzinny SERCE”. – mówi Krzysztof Szczebiot Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego oraz Prezes Stowarzyszenia „Kładka”

Stołówka znajduje się pod adresem: ul. Plac Kościuszki 9. W imieniu Stowarzyszenia „Kładka”, prezesów, wolontariuszy oraz współinicjatorów, zapraszamy wszystkich potrzebujących na ciepły posiłek. Szczególnie w okresie zimowym zadbajmy o tych, którzy nie mają przysłowiowego „dachu nad głową”.

Wydział Rozwoju i Promocji
Referat Promocji
Izabela Ruducha

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , , , , .