I Liga Piłki Ręcznej Chłopców

1 grudnia w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbył się drugi turniej I Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy ZSZ w Sokółce, pokonując w pierwszym meczu ZSM CKP 2 Białystok 17:15 (11:7). Według obserwatorów mecz stał na dobrym poziomie technicznym. Nie brakowało również świetnych interwencji bramkarza naszego zespołu Kucharewicza, który został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Jego bramkarskie popisy mogły się podobać licznie zgromadzonej dąbrowskiej publiczności. Słowa uznania również reszcie naszych uczniów, którzy walczyli zaciekle do ostatniego gwizdka i zasłużenie zeszli z boiska jako zwycięzcy.

W drugim meczu rywalem była drużyna Zespołu Szkół Rolniczych z Białegostoku. Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku musieliśmy przełknąć gorycz porażki, ulegając nieznacznie 17-19 (8:7). Mecz był niezwykle wyrównany do ostatnich sekund. Końcówka jednak należała do drużyny z Białegostoku. która rzuciła ostatnie dwa punkty, które jak się okazało były na miarę zwycięstwa. Gratulacje również całej drużynie za grę, zaangażowanie i wolę walki do końca.

Skład zespołu:

Dawid Czajkowski, Piotr Daszuta, Mateusz Dowgiert, Michał Kucharewicz (wszyscy IV Tm), Michał Zysko (IV Tfi), Adrian Rogalski, Dominik Jakimowicz (obaj III Tm), Rafał Kozłowski, Omar Szczęsnowicz (obaj II Tfi), Paweł Gawrysiak, Marek Łowczecki, Wojciech Leusz (wszyscy II Tm), Szymon Dziuba (I Tfi).

Trener: Tomasz Potapczyk.

Wydrukuj
Tagged , , , .