Spotkanie świąteczno – noworoczne w Starostwie Powiatowym w Sokółce

Tegoroczne spotkanie opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego w Sokółce odbyło się 15 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Podziękowania pracownikom za rok pracy oraz świąteczno – noworoczne życzenia złożył Starosta Sokólski Piotr Rećko:

Tradycyjnie jak każdego roku spotykamy się na powiatowym opłatku. To czas życzeń i podziękowań, czas podsumowania minionego roku i wyciągnięcia wniosków z minionych miesięcy. W tym szczególnym momencie dziękuję za pracę, trud i zaangażowanie. Życzę by nadchodzące Święta były dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pospiechu, trosk i zmartwień., który upłynie wśród rodziny i przyjaciół oraz wszystkich bliskich Państwu osób. Pragnę także wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem 2016 złożyć Państwu życzenia zdrowia i szczęścia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

W spotkaniu uczestniczyli również delegaci z Mołodeczna, którzy przybyli do Starostwa Powiatowego w Sokółce na podsumowanie Projektu pn. „Lepszy start w dorosłe życie uczniów niepełnosprawnych.” Całej uroczystości świątecznego klimatu nadał występ studia „Poezja” Pana Krzysztofa Zalewskiego. Zespół wspólnie z pracownikami Starostwa Powiatowego w Sokółce odśpiewała bożonarodzeniowe kolędy.

Wydział Rozwoju i Promocji
Referat Promocji
Izabela Ruducha i Wioletta Żołądkowska

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , , , , , , .