Zbiórka mikołajkowa

6 grudnia 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce włączyli się (jak co roku) w organizowaną przez Sokólski Fundusz Lokalny ZBIÓRKĘ MIKOŁAJKOWĄ.

102 Mikołajów – uczniów: ZSZ, ZSR, ZS, Gimnazjum nr 1, ZSI w Sokółce i stypendystów Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny” zbierało do puszek datki na Fundusz Stypendialny Fundacji SFL.

Zbiórkę Mikołajkową prowadzona już była w tym roku po raz 20-sty. W bieżącym roku udało się pierwszy raz przekroczyć magiczną liczbę 100-Mikołajów, zgodnie z hasłem tegorocznej zbiórki: „100 Mikołajów na Dzień Dobroczynności zbiera na stypendia dla uzdolnionej młodzieży”. Dzięki ofiarności społecznej Fundacja SFL ufundowała już 800 stypendiów na sumę 12 000 zł. Tym razem udało się zebrać kwotę 2 327,10 zł.

Zarząd Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny” składa serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom, a w szczególności : Burmistrzowi Sokółki, pedagogom szkolnym, Księżom sokólskich parafii, którzy ogłosili Zbiórkę Mikołajkową w Kościołach oraz wszystkim bardzo aktywnym wolontariuszom.

Dziękuję naszej Młodzieży – która zechciała wziąć udział w akcji – której los ubogich rodzin nie jest obojętny; która ma w sobie dużo wrażliwości i poświęcenia i z radością dzieli się tym z innymi.

W zbiórce uczestniczyli:

Angelika Tober, Wioleta Mozolewska (obie I Tfi), Damian Roszkowski (III Tfi), Adam Suchocki, Kamil Michałowski, Michał Nagórski, Karol Szczesiul, Sebastian Klejbuk, Łukasz Świetlicki (wszyscy III Tm), Paulina Kucharewicz, Sylwia Dziedzicka, Gabriela Dowgiert, Patrycja Maliszewska, Daria Remba (wszystkie IV Tfi), Artur Misiewicz, Paweł Bakun (obaj IV Tm).

 

Izabela Garkowska, Jolanta Siemieniako

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , , , , , .