Kolejne rozgrywki M-F PLPN 2017 za nami

Za nami już 2 kolejka Metal-Fach Powiatowej Ligi Piłki Nożnej 2017 pod Patronatem Starosty Sokólskiego. W sobotnim spotkaniu rozegrano 8 spotkań podczas których sędziowie tylko 3 razy pokazali zawodnikom żółte kartki. Wyniki 2 kolejki przedstawiają się następująco:

4 FUN – TĘCZOWI WOJOWNICY 4:4

SOCCER STARS – FC GRAJKI 1:3

4 FUN – FC GRAJKI 3:7

SOCCER STARS – TĘCZOWI WOJOWNICY 5:3

UG JANÓW – PIĘKNI I MŁODZI 1:2

STAROSTWO I PRZYJACIELE – AS FALCON 2:1

AS FALCON – PIĘKNI I MŁODZI 2:6

STAROSTWO I PRZYJACIELE – UG JANÓW 3:1

 

Nie trudno jest zauważyć, że w roku na rok poziom gry drużyn biorących udział w turnieju jest coraz wyższy. Zawodnicy bardzo profesjonalnie podchodzą do rozgrywek, nawet mimo dość młodego wieku.

Stanisław Rak Sędzia Główny Turnieju – „Jeżeli chodzi o poziom rozgrywek tej rundy, jest bardzo wysoki. Porównując ubiegły rok jest nieporównywalny. Zespoły prezentują wysoki poziom i grają wybitnie sportowo. Nie ma żadnych złośliwości na boisku, tym samym mam mniej pracy w tym wypadku. Chciałbym dodać, że taki system rozgrywek, jaki jest obecnie wprowadzony ,sprawdza się i nadal trzeba go kontynuować. A korzystając z okazji,  z okazji świąt pragnę życzyć wszystkim drużynom wszystkiego najlepszego.”

My oczywiście również przyłączamy się do życzeń świątecznych i chcielibyśmy przypomnieć, że najbliższe spotkanie z piłką nożną odbędzie się 21 stycznia 2017 r.

 

E. Ołdziejewska
Wydział Rozwoju i Promocji

image_printDrukuj