Pomyślnie zakończony mecz dla MIKOLO

UKS Mikolo Sokółka po ciężkiej walce z UKS Centrum Augustów wygrywa mecz 3:2.

Pierwszy set zagraliśmy bardzo pewnie przez co osiągnęliśmy zwycięstwo. Niestety w dwóch następnych setach mieliśmy problem z odbiorem i przez minimalną różnicę punktów straciliśmy naszą przewagę. Wynik 1:2 postawił nas w trudnej sytuacji , musieliśmy się zmotywować i walczyć dalej. W czwartym secie po wyrównanej walce doprowadziliśmy do remisu. Jak wiadomo ostatni set jest decydujący i to właśnie w nim udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie zwyciężyć. Cieszę się, że nasza drużyna zawsze walczy do końca . […] Za nami półmetek ligi. Mam nadzieję, że w następnej rundzie pokażemy się z jeszcze lepszej strony. – mówi kapitan drużyny Radosław Lenkiewicz

Była to 8. kolejka III ligi seniorów Piłki Siatkowej Mężczyzn. Obecnie UKS Mikolo Sokółka znajduje się na wysokiej pozycji w tabeli rozgrywek.

Dziękujemy za dawkę adrenaliny i życzymy dalszych sukcesów.

Wydział Rozwoju i Promocji
Referat Promocji
Izabela Ruducha

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , .