W ringu i poza nim są jedną wielką rodziną …. Spotkanie opłatkowe UKS Boxing Sokółka.

Razem trenują, uczą się, przezywają wzloty i upadki, sukcesy i porażki, razem też przy wigilijnym stole podzielili się opłatkiem i odśpiewali świąteczne kolędy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mowa tu o Uczniowskim Klubie Sportowym  Boxing Sokółka. Trener Tomasz Potapczyk wraz z zawodnikami, członkami zarządu, działaczami i przyjaciółmi spotkali się w sali bokserskiej w Zespole Szkół przy ul. Mickiewicza na spotkaniu wigilijno – opłatkowym.
Najserdeczniejsze życzenia złożył wszystkim zebranym trener sokólskich pięściarzy Tomasz Potapczyk.

” Spotkaliśmy się dzisiaj na opłatku wigilijnym z okazji  nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i z tej okazji chciałbym wszystkim złożyć serdeczne życzenia, zdrowia oraz wytrwałości. Obchodzimy w tym roku dziesięciolecie naszego klubu, jest to ostatnie podsumowanie naszej działalności. 2016 rok był  dla nas bardzo udany, zdobyliśmy wiele, wiele medali na Mistrzostwach Polski, uczestniczyliśmy w zawodach rangi Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata i zakończyliśmy go Mistrzostwami Polski Seniorów w Sokółce, była to również wielka uroczystość. Mam nadzieję że kolejny rok 2017 będzie również udany pod względem szkoleniowym dla naszych zawodników. Mamy nadzieję, że Miasto oraz Powiat będą dumni z naszych osiągnięć i dalej będą Nas wspierać tak jak wspierają do tej pory”

W uroczystości uczestniczył również Starosta Sokólski Piotr Rećko, który złożył najszczersze życzenia wszystkim zebranym.

„ Chciałbym serdecznie podziękować za zaproszenie i za to, że tak godnie reprezentujecie Powiat Sokólski.  Dziękuję za odwagę jaką wykazujecie na wszystkich zawodach w których bierzecie udział. Za zorganizowanie  tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Ta gala pokazała jaką determinację i odwagę trzeba posiadać aby uprawiać ten ciężki sport, że to nie tylko zdrowie, siła, wyszkolenie jest najważniejsze, ale przede wszystkim pasja i odwaga, która musi być w sercach każdego z Was, za to serdecznie wam wszystkim dziękuję i gratuluję. Życzę abyście dalej się rozwijali i odnosili same sukcesy. Paweł mówiłem Ci to już na Mistrzostwach, jesteś wspaniałym zawodnikiem, przez swoją postawę i sukces pokazujesz tym młodych ludziom, że można zajść naprawdę wysoko. Jeszcze raz życzę Wam spokojnych, rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.”   

Czego można życzyć sportowcom …

„Z mojej strony Życzę, żeby spełniały się Wasze marzenia – te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe. Życzę także spełnienia w życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa.”

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy Powiat Sokólski 🙂

Ze sportowym pozdrowieniem
Wydział Rozwoju i Promocji
W. Żołądkowska