Karolina Budnik – stypendystką Ministra Edukacji Narodowej

Minister Edukacji Narodowej, Pani Anna Zalewska zatwierdziła listę tegorocznych stypendystów ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia uczniów uzyskane w roku szkolnym 2015/2016. W województwie podlaskim stypendium otrzymało 27 uczniów lub absolwentów, spośród 185 zgłoszonych kandydatów. Na liście znalazła się jedyna przedstawicielka powiatu sokólskiego, uczennica naszej szkoły – Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej Karolina Budnik. Była ona jedną z 11 uczniów szkół ponadgimnazjalnych uhonorowanych tym wyróżnieniem. Karolina stypendium otrzymała za wybitne osiągnięcia sportowe. Wręczenie stypendiów odbędzie się w tym miesiącu. Gratulujemy!

 

Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej

KODAK Digital Still Camera

image_printDrukuj