Drugi dzień Mistrzostw Okręgu Województwa Podlaskiego i eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów

W sobotę  o godz. 11 w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbył się drugi dzień walk w Mistrzostwach Okręgu Województwa Podlaskiego i eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów. Nie obyło się bez pasjonujących walk i wielkich emocji.

Wyniki  drugiego dnia Mistrzostw Okręgu Województwa Podlaskiego i eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów:

Kategoria wagowa do 63 kg:

Martyna Karpińska (OSiR Suwałki) vs. Natalia Kotowska (Boxing Sokółka) – 2:1

Kategoria wagowa do 66 kg:

Klaudia Potapo (Hetman Białystok) vs. Oliwia Suchocka (OSiR Suwałki) – wygrana Klaudii Potapo

Kategoria wagowa do 52 kg:

Krystian Dzierżek (Hetman Białystok) vs. Sebastian Ostaszewski (Hetman Białystok) – 3:0

Kategoria wagowa do 60 kg:

Adrian Timofiejczuk (Hetman Białystok) vs. Kamil Kundzin (Hetman Białystok) – 0:3

Kategoria wagowa do 66 kg:

Maksymilian Miłaszewski (Tiger Łomża) vs Jakub Dobrzyń (OSiR Suwałki) – wygrana Maksymiliana Miłaszewskiego

Kategoria wagowa do 70 kg:

Maciej Kuryłowicz (Boxing Sokółka) vs. Jan Moczydłowski (Hetman Białystok) – wygrana Jana Moczydłowskiego

Kategoria wagowa do 80 kg:

Filip Zalewski (Tiger Łomża) vs. Juliusz Ignatowicz (Boxing Sokółka) – wygrana Filipa Zalewskiego

Kategoria wagowa do 57 kg:

Wiktoria Martus (Hetman Białystok) vs. Nikola Krysińska (OSiR Suwałki) – wygrana Nikoli Krysińskiej

Kategoria powyżej do 81 kg:

Magdalena Liżewska (Hetman Białystok) vs. Natalia Werda (Hetman Białystok) – wygrana Natalii Werdy

Kategoria wagowa do 46-49 kg:

Daniel Pogorzelski (Hetman Białystok) vs. Krystian Galej (Boxing Sokółka) – wygrana Daniela Pogorzelskiego

Kategoria wagowa do  do 69 kg:

Marcin Kapelewski (Tiger Łomża) vs. Mikołaj Naumowicz (OSiR Suwałki) – wygrana Marcina Kapelewskiego

Kategoria wagowa do 75 kg:

Michał Kozłowski (Boxing Sokółka) vs. Dominik Rogiński (Tiger Łomża) – 0:3

Kategoria wagowa do 81 kg:

Erwin Szumiński (Boxing Sokółka) vs Adrian Goliczewski (OSiR Suwałki) – wygrana Erwina Szumińskiego

Kategoria wagowa do 91 kg:

Szymon Dziuba (Boxing Sokółka) vs. Albert Baranowski (Tiger Łomża) – wygrana Szymona Dziuby

Kategoria wagowa do 69 kg:

Kamil Bielawski (Boxing Sokółka) vs. Krystian Sielawa (Hetman Białystok) – wygrana Krystiana Sielawy

Kategoria wagowa do 91 kg:

Andrzej Szkuta (Boxing Sokółka) vs. Patryk Rostkowski (Hetman Białystok) – 0:3

Kategoria wagowa powyżej 91 kg:

Paweł Wierzbicki (Boxing Sokółka) vs. Mariusz Korowaj (Hetman Białystok) – wygrana Pawła Wierzbickiego

 

Marek Tomaszycki

Wydrukuj
Tagged , , .