Cel BALU CHARYTATYWNEGO osiągnięty!

Podczas Karnawałowego Balu Charytatywnego „Bawimy się, aby pomóc” pod honorowym patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko zebrano ponad 13 000 zł. Kwota zostanie przeznaczona na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami”. Konkretnie na trzy turnusy rehabilitacyjne: dla Oli, Zuzi i Kuby oraz na wózek inwalidzki dla Bartka.
W zeszłym roku, podczas poprzedniego balu zebrano 9 tys. zł na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci objęte opieką Stowarzyszenia „Pod Skrzydłami”. Dzięki zebranej kwocie mogły wczoraj wyjechać do Ośrodka Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku „12 DĘBÓW” w Zaździerzu koło Płocka.
Beata Tur, Prezes Stowarzyszenia pragnie podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego Balu oraz przyczynili się do zebrania kwoty, która umożliwi Oli, Zuzi, Kubie i Bartkowi podnieść sprawność fizyczną i umysłową, co z kolei poprawi jakość ich życia. Szczególne podziękowania za pomoc włożoną w organizację Balu powędrowały do: Doroty Kozłowskiej, Doroty Kozaczyńskiej, Lili Zajkowskiej i Katarzyny Zalewskiej oraz Starosty Sokólskiego Piotra Rećko, który wraz z Zarządem Powiatu Sokólskiego wsparł finansowo przedsięwzięcie oraz objął je patronatem honorowym, a także do pracowników Starostwa Powiatowego w Sokółce zaangażowanych w organizację i aktywną obecność na Balu.

Patrycja Anastazja Zalewska

Wydział Rozwoju i Promocji

image_printDrukuj
Tagged , , , .