Uroczyste spotkanie z okazji przejścia na emeryturę Pana Henryka Biernackiego.

„Skoro tu jesteście w tak licznym gronie, to znaczy, że człowiek, który odchodzi na emeryturę jest naprawdę poważny, dobry i właściwie wykonywał przez wiele lat swoją funkcję.

Panie Henryku, ja w związku z tym, ze swojej strony chciałbym Panu za te naprawdę długie, długie lata pracy bardzo serdecznie podziękować.

To jest naprawdę dla nas olbrzymi zaszczyt, mówię w imieniu Powiatu Sokólskiego, że mieliśmy tak dobrego, spokojnego, wyważonego pracownika… A mało tego, chciałbym przypomnieć, że Pan Henryk przez wiele, wiele lat był reprezentantem załogi, co było szczególnym przywilejem, ale też funkcją, obowiązkiem i wiązało się z dużą odpowiedzialnością. Współpraca z Panem przebiegała zawsze bardzo płynnie i bardzo dobrze.

Chciałbym w imieniu swoim i całej załogi bardzo serdecznie Panu podziękować za to wszystko, za profesjonalizm, zaangażowanie, za całe dobro, które pan uczynił dla ludzi, architektów…”

Tymi słowami Starosta Sokólski Piotr Rećko dziękował za kilkudziesięcioletnią  pracę w Starostwie Powiatowym w Sokółce, odchodzącemu na zasłużoną emeryturę Henrykowi Biernackiemu.

Podczas uroczystego spotkania z tej okazji, przygotowanego głównie przez Panią Dyrektor Wiesławę Burnos wraz z Wydziałem Ochrony Środowiska i Architektury, sala konferencyjna wypełniła się do ostatniego krzesła. Głos zabrało wielu współpracowników, a zarazem kolegów Pana Henryka Biernackiego. Wspominali dawne czasy, początki współpracy. Był tort, muzyka z gramofonu oraz upominki. W uroczystości uczestniczyli Członkowie Zarządu Powiatu Sokólskiego, Dyrektorzy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Sokółce, pracownicy, zaproszeni  architekci.

Patrycja A. Zalewska
Wydział Rozwoju i Promocji

image_printDrukuj
Tagged , , .