eLOwizja 2017

Poziom tegorocznej eLOwizji zorganizowanej przez klasę IA i IIIB był bardzo wysoki. Wzięło w niej udział siedmioro uczniów uzdolnionych wokalnie. W ich interpretacji mogliśmy usłyszeć piosenki zespołów polskich i zagranicznych. Zwyciężczynią konkursu w ocenie jury i publiczności została Wiktoria Skumbin– uczennica klasy IIBC. II miejsce zajęła Weronika Słoma – uczennica kl. IA. Miejsce III przypadło w udziale Agacie Jacewicz z klasy IIIC.

Jury wyróżniło również Adrianę Andrukiewicz -uczennicę kl.IIBC- za wykonanie jednej z piosenek Adele. O niezwykłej wrażliwości muzycznej świadczyły występy Ani Łowczeckiej z kl. IIIB i Patrycji Biziuk zkl.IID. Niepowtarzalne show stworzył również Artur Lingo z klasy IC, przypominając piosenkę zespołu Turbo pt. „Szalony Ikar”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Szczególne podziękowania składamy pani Agnieszce Kozakiewicz – animatorce Sokólskiego Ośrodka Kultury, która od samego początku istnienia eLowizji uczestniczy w pracach jury, a także fundatorowi nagród –Starostwu Powiatowemu w Sokółce.

Imprezę poprowadzili:Natalia Rećko z kl. IA i Marcin Łukaszewicz z kl. IB.

Zespół Szkół w Sokółce

image_printDrukuj
Tagged , , , , , .