Już niedługo, coraz bliżej…

…matura. Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Mjr Henryka-Hubala będą podchodzić do pierwszego, najważniejszego egzaminu w swoim życiu. Do matury zostało jeszcze parę dni, a dzisiaj przyszedł czas by pożegnać się ze szkołą.

Życzymy wam dużo szczęścia, żebyście zrealizowali swoje marzenia. […] Najważniejsze jest to, żebyście byli dobrymi ludźmi. Życzę wam wytrwałości, nie traćcie nigdy nadziei. W życiu zdarzą się wam trudne chwilę, ale bierzcie przykład z naszego patrona – walczcie o swoje pragnienia i marzenia – tak pożegnała stojących na progu dorosłości uczniów dyrektor Anna Dorota Cilulko.

Uroczyste zakończenie roku było okazją by nie tylko rozdać świadectwa, ale również by wręczyć uczniom nagrody za osiągnięcia sportowe i pracę w wolontariacie. Bardzo sympatycznym akcentem było wyświetlenie filmu o szkole stworzonym przez maturzystów. Po apelu uczniowie rozeszli się do klas, by ostatni raz spotkać się ze swoimi wychowawca. Pozostaje jednak pytanie. Co dalej?

Jeszcze około godzinki jestem uczniem, później matura… Mam ambitne plany, chciałbym się dostać do szkoły strażackiej – chwali się uczeń Dawid Kozioł. Ta praca w straży marzy mu się od dziecka.

Za kilka dni czeka mnie matura, ale co dalej… w sumie jeszcze nie wiem, przede wszystkim najważniejsze jest dobre zdanie matury – podzielił się ze swoimi przemyśleniami Radosław Kułak.

Wydział Rozwoju i Promocji
Piotr Białomyzy

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , .