UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III 2017 W ZESPOLE SZKÓŁ W SOKÓŁCE

W Zespole Szkół w Sokółce odbyło się uroczyste zakończenie klas III. Uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele samorządów klasowych odczytali przemówienia, podziękowania i życzenia.

„Świadectwa ukończenia szkoły, które dzisiaj otrzymaliście to potwierdzenie średniego wykształcenia, które zdobyliście w naszej szkole. Nikt nie odbierze Wam już tego co osiągnęliście. Zainwestowaliście w siebie, zainwestowaliście w swoją edukację a inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.- powiedziała Iwona Grzybowska Dyrektor Zespołu Szkół.

Zapytałam uczniów o wrażenia z zakończenia szkoły i plany na przyszłość.

„Mogę powiedzieć, że trzy lata szybko minęły, były te lepsze momenty i te gorsze , ale o tych lepszych dzisiaj.
Startowałem w wielu konkursach i olimpiadach, jestem zadowolony z trzech lat mojej edukacji w LO. Otrzymałem indeks na studia wyższe na dziennikarstwo, biorę pod uwagę również studia prawnicze- opowiedział Michał Kułakowski z III B.

Planuję pójść na studia na Politechnikę Białostocką, podczas tych wakacji , najdłuższych w moim życiu -uśmiech, planuje podjąć pracę.
W
liceum najbardziej podobało mi się to, że wszyscy trzymaliśmy się razem, całe liceum było zintegrowane, byliśmy zgraną paczką przyjaciół, nikt nikogo nie olewał, nikt nikogo nie zostawiał. Bardzo mi się podobał luźny tok nauczania, można było się rozwijać w kierunku wybranym przez siebie. To były najlepsze trzy lata w moim dotychczasowym życiu i na pewno będę je bardzo miło zawsze wspominać. Planuję rozpocząć studia na Politechnice Białostockiej i biorę pod uwagę Katolicki Uniwersytet Lubelski kierunek geodezja i kartografia, ale wszystko zależy od matury”- powiedział Radek Skolmowski uczeń III D.

Podsumowane zostały trzy lata pracy i pięcioro absolwentów Zespołu Szkół w Sokółce otrzymało świadectwa z wyróżnieniem:

Piotr Ryszkiewicz – śr.6.0

Marek Sztabkowski – śr.5.32

Michał Piotr Kułakowski – śr.5.47

Urszula Sklepkowska – śr.5.05

Aleksandra Giba – śr. 4.95

Uczniowie Zespołu Szkół każdego roku uczestniczą w olimpiadach, konkursach i zdobywają laury na etapie wojewódzkim i centralnym. Do grona tych absolwentów, którzy szczególnie się wyróżnili należą:

Piotr Ryszkiewicz

Michał Piotr Kułakowski

Artur Jelski

Pięcioro uczniów zostało wyróżnionych za pracę na rzecz szkoły i klasy, za wzorową postawę i zachowanie, za dobre wyniki w nauce:

Karolina Onoszko

Paweł Gliński

Jakub Dzienis

Gabriela Tochwin

Agata Jacewicz

Artur Jelski

Dominika Stelmaszek

Radek Skolmowski

Jak co roku odbyło się głosowanie w kategoriach:

Miss LO: Brygida Andrukiewicz

Mister LO: Michał Amielańczyk

Sportsmen: Karol Woronowicz

Sportwomen: Izabela Szoda

Głos LO: Karolina Onoszko

Einstein: Piotr Ryszkiewicz

Poeta:Marek Sztabkowski

Paker: Daniel Sadowski

Dowcipniś: Mateusz Harasimowicz

Przyjaciel LO: Artur Jelski

Atmosfera całej uroczystości była bardzo podniosła i sprawiła, że każdy maturzysta poczuł się wyjątkowo. Były wzruszające piosenki, śmieszne skecze, które przypominały, że nie zawsze było źle.

Gratulacje Absolwenci!

Grażyna Czerska

image_printDrukuj
Tagged , , , , .