Pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce

W ostatni piątek kwietnia podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Zakończenie roku uświetnili młodsi uczniowie z samorządu uczniowskiego, przedstawiając zarówno zabawne skecze, jak i życząc powodzenia w dorosłym życiu. Liczna grupa absolwentów otrzymała z rąk dyrektora – pana Grzegorza Zalewskiego – pamiątkowe dyplomy oraz nagrody – za wyniki w nauce, działalność na rzecz szkoły, sukcesy sportowe oraz inne osiągnięcia.

Absolwentom serdecznie życzymy powodzenia podczas czekających ich w najbliższym czasie egzaminów maturalnych. A na dalsze dorosłe życie – trafnych wyborów i dużo szczęścia:)

Z ramienia samorządu uroczystość przygotowali i wzięli w niej udział:

Monika Nowik, Magda Kunda, Klaudia Biziuk (kl. II Tf), Paweł Olechno (kl. I Tm), Karol Szczesiul, Krystian Leszczyński, Tomek Półjanowski (kl. III Tm), Aneta Gojko, Karolina Jurczenia (kl. III Tf), Maciek Kułak (II Ti), Szymon Wąsowicz (kl. I Tm).

Nad wszystkim czuwały panie Renata Maliszewska i Elwira Zabłocka.

Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce

image_printDrukuj
Tagged , , , , .