Obchody Dnia Strażaka w Sokółce – fotorelacja

Ten  tydzień w Sokółce zakończył się uroczystymi Obchodami Dnia Strażaka. W tym roku, jak w poprzednim rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pod wezwaniem Świętego Antoniego Padewskiego. Po mszy, uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta aż do komendy Powiatowej Straży Pożarnej. W obchodach wziął udział miedzy innymi  wiceminister spraw wewnętrznych i administracji i poseł na Sejm Jarosław Zieliński, Komendant Główny PSP Leszek Suski, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Sokółce – Starosta Sokólski Piotr Rećko i Członek Zarządu Alicja Rysiejko, przedstawicie rady miejskiej, oraz burmistrzowie i wójtowie powiatu.

Dzięki waszej służbie, gotowości, Polacy wiedzą, że mogą na was liczyć – dziękował za służbę strażaków wiceminister Jarosław Zieliński – Bezpieczeństwo stanowi wartość którą każdy ceni.

Uroczystość była również okazją by wręczyć strażakom odznaczenia i awanse za ciężką pracę funkcjonariuszy. Obchody Dnia Strażaka zakończyły się koncertem orkiestry z Suchowoli oraz występem mażoretek.

Piotr Białomyzy
Wydział Rozwoju i Promocji

Wydrukuj
Tagged , , , , .