Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół w Sokółce

Dzisiaj w Zespole Szkół w Sokółce odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Dyrektor Iwona Grzybowska życzyła wszystkim dobrego odpoczynku i sił do kolejnych wyzwań jakie możne przynieść nowy rok szkolny.

Na uroczystości głos zabrał również Członek Zarządu powiatu sokólskiego Krzysztof Szczebiot. Życzył on uczniom udanych wakacji oraz gratulował odniesionych sukcesów. Krzysztof Szczebiot odebrał również od Dyrektor Iwony Grzybowskiej podziękowania dla Starosty Sokólskiego Piotra Rećko za zaangażowanie i pomoc w organizacji IX Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”. Następnie Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Sokółce Pani Iwona Grzybowska  rozdała nagrody i wyróżnienia uczniom za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz udział w konkursach pozaszkolnych.

Na koniec pożegnano również dwójkę nauczycieli: Panią Agnieszkę Backiel oraz Księdza Michała. Nauczycieli pożegnano gromkimi brawami i kwiatami. W krótkich mowach pożegnalnych, nauczyciele podsumowali lata pracy w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Sokółce.

Marek Tomaszycki

Wydrukuj
Tagged , , .