Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień. Po dziesięciu miesiącach nauki młodzież może rozpocząć wakacje. Na szkolnym korytarzu Zespołu Szkół Zawodowych  zebrało się grono pedagogiczne, uczniowie oraz zaproszeni goście.

Dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, otwieracie im drogę do zdobycia wymarzonego wykształcenia na kolejnych szczeblach edukacji.  Wam uczniowie gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy, poszerzanie horyzontów oraz dbanie o dobre imię szkoły. Życzymy Wam wymarzonych i bezpiecznych wakacji. – powiedziała Dyrektor Spraw Społecznych Anna Marta Aniśkiewicz w imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko.

Dyrektor ZSZ Grzegorz Zalewski wraz z wychowawcami wręczył uczniom nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz za frekwencje na zajęciach.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego w imieniu uczniów i nauczycieli pożegnali odchodzącego ks. Filipa Zdrodowskiego.

Rok szkolny 2016/17 w naszej szkole stał pod znakiem rozpoczynającego się remontu. Jest to nasz  i Powiatu Sokólskiego największy sukces, że szkoła zyska nie tylko piękną elewację, ale również większą ilość uczniów którzy zechcą kształcić się w tak ładnym budynku. Oprócz tego prowadziliśmy normalną działalność dydaktyczną, bez żadnych przeszkód dlatego miniony rok szkolny można uznać za udany- powiedział Dyrektor ZSZ Grzegorz Zalewski.

Przed uczniami ponad dwa miesiące wakacji, aby naładować akumulatory i zmobilizować się do dalszej nauki.

Ł. Mucuś

Wydział Rozwoju i Promocji

image_printDrukuj
Tagged , , , , .