Rozpoczęcie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Sokółce

Zgromadzeni nauczyciele i uczniowie w hali sportowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika Zespołu Szkół w Sokółce, rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018.

Podczas uroczystości Powiat Sokólski reprezentowała Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych, która w imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko, odczytała list skierowany do uczniów jak i pracowników szkoły.

„W tym roku wyjątkowo bo 4 września rozpoczynamy rok szkolny, przed Państwem rok wytężonej pracy, ogromu zadań i obowiązków, ale również rok nowych możliwości, sukcesów oraz pokonywania własnych słabości.

Jaki będzie ten rok w największej mierze zależy do Was drodzy uczniowie od Waszych postaw, motywacji do pracy, sumienności i wytrwałości. Już teraz pracujecie na to jak będzie wyglądało Wasze przyszłe życie. Pamiętajcie, że nie uczymy się dla szkoły, nauczycieli czy rodziców, ale dla samych siebie.”

Dyrektor szkoły Pani Iwona Grzybowska w imieniu swoim i całego grona pedagogicznego życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, dobrych stopni i chęci do zdobywania wiedzy i doświadczenia, a tegorocznym maturzystom zdanej matury z jak najlepszymi wynikami. Następnie uczniowie  spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

Marek Tomaszycki

image_printDrukuj
Tagged , , .