Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu Chłopców o Puchar Starosty Sokólskiego

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu Chłopców o Puchar Starosty Sokólskiego rozegrano dnia 24.10.2107 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce: Anna Kuklicz, Grzegorz Gudalewski, Konrad Stackiewicz- nagrody ufundował Starosta Sokólski Piotr Rećko.

W turnieju uczestniczyło sześć drużyn, które reprezentowały szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Sokólskiego tj: Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce, Zespół Szkół w Sokółce, Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie, Zespół Szkół w Suchowoli, Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej.

W fazie grupowej rozegrano sześć meczy:

  1. ZS Dąbrowa Biał.- ZSCKR Janów: 1: 3
  2. ZSR w Sokółce- ZSZ w Sokółce: 3:1
  3. ZSCKR Janów- ZS w Sokółce: 4:2
  4. ZSZ w Sokółce- ZS Suchowola: 3:2
  5. ZS Dąbrowa Biał.- ZS w Sokółce: 0: 3
  6. ZSR w Sokółce- ZS Suchowola: 2:1

Po przeprowadzonej fazie grupowej rozegrano półfinały, a następnie mecze o 3 miejsce i finał.

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZSCKR w Janowie
  2. ZS w Sokółce

III. ZSR w Sokółce

  1. ZSZ w Sokółce
  2. ZS w Suchowoli
  3. ZS w Dąbrowie Białostockiej

W turnieju wyłoniono i indywidualnymi statuetkami nagrodzono następujące osoby:

Najlepszy strzelec turnieju: Stefanowicz Maciej- ZSCKR w Janowie

Najlepszy zawodnik turnieju- Łukowski Paweł- ZS w Sokółce

Najlepszy bramkarz- Reducha Jakub- ZSR w Sokółce.

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce reprezentowali”

  1. Reducha Jakub- kl. III THR
  2. Sadkowski Mateusz- I TE
  3. Łysik Jakub- III TE
  4. Halicki Krystian- I TE
  5. Paweł Szoda- IV TE
  6. Eliaszuk Damian- II TŻ
  7. Szoka Kacper- II TŻ
  8. Kondrat Dawid- II TE
  9. Wróblewski Rafał- III TE
  10. Żurkowski Kamil- II THR
  11. Ostasiewicz Mariusz- ITE
  12. Aniśko Kacper- III TE

Sędziowie rozgrywek: Stanisław Rak, Wojtek Grabowicz.

Nagrody wręczali:

– Członek Zarządu Powiatu Sokólskiego- Krzysztof Szczebiot

– Wicedyrektor  ZSR w Sokółce- Marek Andrzejewski

W imieniu organizatorów gratuluje zwycięzcom, oraz wyróżnionym zawodnikom.

Grzegorz Gudalewski

Zdjęcia: Tadeusz Otoka

 

Wydrukuj
Tagged , , , , .