Karolino, jesteśmy z Tobą!

Karolina l. 32, pochodzi z Bogusz, mama 6-letniego synka, walczy z nowotworem żołądka… czas ucieka, pomóżmy!

Społeczna akcja na rzecz KAROLINY nabrała niewiarygodnego rozmiaru. Na portalu – pomagam.pl/hbbsgh, na jej koncie widnieje suma wpłat równa 96 476zł. Stanowi to 32% docelowej kwoty, jaką trzeba zebrać na terapię. Wciąż równolegle na FB trwa „Bazarek na rzecz chorej Karoliny – Sokółka“, który zakończy się 10 grudnia, o godz. 21.00. Bazarek nabrał niesamowitego rozmachu, nieustannie wystawiane są kolejne fanty i osiągają ceny niejednokrotnie znacznie przekraczające ich rzeczywistą wartość. We czwartek 7.12 – suma zadeklarowanych kwot przekraczała 40 tys.!!! W komentarzu Eweliny Bandzińskiej czytamy: „Kochani, to co się tu dzieje, przeszło moje najśmielsze oczekiwania…ponad 900 osób, ok. 350 aukcji… (a miało być 100)”. Ludzie wręcz pozytywnie oszaleli, żeby ratować życie 32-latki pochodzącej z Bogusz.

„Karolina jest już w Niemczech. Hallwang Private Oncology Clinic – niemiecka klinika wyceniła ratowanie życia Karoliny na 600 000 zł. Taka jest kwota podana na fakturze, którą Karolina dostała przed wyjazdem. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że dopiero teraz, kiedy klinika fizycznie ma swojego pacjenta na miejscu, będzie w stanie określić czas, formę i sposoby leczenia tego określonego przypadku. Zbiórka trwać będzie tak długo, jak długo będą potrzebne środki. 30.11. po przyjeździe Karolina miała robione niektóre badania, także lekarze nie tracą czasu.
Kochani, każda złotówka ofiarowana przez Was zostanie wydana tylko i wyłącznie na umożliwienie Karolinie powrotu do zdrowia. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu wszystkie środki zostaną wykorzystane na zapewnienie jej pełnej opieki przez najlepszych specjalistów.
Podziękowania za każdą wpłaconą kwotę, za każdą dobrą myśl i życzenia. W tej rzeczywistości, w której obecnie funkcjonuje Karolina, każde Wasze wsparcie jest na wagę złota. Nie tylko pomoc pieniężna się przyda, ale także informacje o sukcesach w leczeniu podobnych przypadków w tak młodym wieku. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.“ – pisze Magdalena M-ska – organizator zbiórki.

Przed nami kolejne koncerty, występy, zawody, zbiórki na leczenie Karoliny. Do rozpowszechniania akcji włączają się kolejne portale informacyjne, stacje radiowe, telewizyjne, prasa i oczywiście społeczność facebookowa. W pomoc angażują się wszyscy: zwykli ludzie, instytucje samorządowe, przedsiębiorcy, artyści, księża, sportowcy…

Najbliższe akcje w Sokółce:
9 grudnia, godz. 9:00-14:00 – festyn oraz koncert „Kapeli u Mundka“ pod Sokólskim Ośrodkiem Kultury”,
9 grudnia, godz. 20:00 – koncert zespołów: FBI i Sorrow w PUB Blues&Rock u Matczaka,
10 grudnia, godz. 9:00-14:00 – maraton pływacki „Płyniemy dla Karoliny“ na basenie OSiRu,
17 grudnia, godz 17:00 – koncert w Starej Szkole. Wystąpi kadra pedagogiczna (Zbigniew Dębko, Zuzanna Iłendo) Szkoły Muzycznej w Sokółce,
8 grudnia – zbiórki pieniędzy w kościołach: pw. św, Antoniego Padewskiego i pw. Wniebowzięcia NMP,
10 grudnia – zbiórka pieniędzy w kościele pw. pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
W styczniu planowany jest kolejny Bazarek dla Karoliny.

W Białymstoku:
9 grudnia, godz. 14:00-17:00 – „Maraton treningów Reborn dla Karoliny“ w Pan&Pani Fit Centrum Odchudzania i Fitnesuul (Harcerska 7, Białystok).

Pieniądze można również wpłacać na SUBKONTO KAROLINY utworzone przez Fundację Artan: 20 1140 2004 0000 3102 7723 5266, z dopiskiem POMAGAMY KAROLINIE.

Karolino, musisz wyzdrowieć, nie masz wyjścia, tylu ludzi Cię wspiera!

Opr. Patrycja A. Zalewska

image_printDrukuj
Tagged , , , , , .