Obyśmy nigdy nie byli tak zajęci swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych

Na apelu szkolnym 6 grudnia opiekun koła wolontariusza Elżbieta Szomko podsumowała udział uczniów w konkursie wolontariackim „Sokólskie Barwy Wolontariatu”, którego rozstrzygnięcie odbyło się 2 grudnia w kinie „Sokół”. Wolontariusze Daniel, Michał i Agnieszka z rodzicami wzięli w nim udział, a program III Gali Wolontariatu był bardzo atrakcyjny. Na apelu nagrody odebrali wolontariusze, którzy nie mogli uczestniczyć w gali, a społeczność szkolna poinformowana została o naszym sukcesie.

Nasze koło otrzymało wyróżnienie, z którego oczywiście jesteśmy bardzo dumni. Miło nam, że nasz organ prowadzący – Powiat Sokólski – patronował Gali, a Zarząd Powiatu Sokólskiego dofinansował jego organizację.

Obyśmy nigdy nie byli tak zajęci swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością – to przesłanie naszego koła wolontariuszy na nadchodzący czas świąteczny.

Szkolne Koło Wolontariusza z opiekunem Elżbietą Szomko

Wydrukuj
Tagged , .