Nauczyciel na medal z LO w Sokółce

9 grudnia 2017 r.  w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbyła się uroczysta gala, podsumowująca plebiscyt „Nauczyciel na medal”. Swój medal i dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych powiatu sokólskiego odebrała Małgorzata Kułakowska. W etapie wojewódzkim M. Kułakowska zajęła również wysokie VI miejsce. W nagrodę za zwycięstwo uczestniczyła w warsztatach z neurodydaktyki „Nauka przyjazna mózgowi”, które prowadził Sylwester Pilipczuk.

Była to pierwsza edycja plebiscytu „Nauczyciel na medal”, którego organizatorem był „Kurier Poranny” i „Współczesna”. Honorowym patronatem objął go Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński.

W trakcie gali Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej” podkreślił, że zorganizowana akcja była wyjątkowa. Zgłoszono do niej ponad 850 nauczycieli. Prawie 10 tys. 300 osób wzięło udział w głosowaniu i oddało ponad 60 tys. głosów.

            „Dziękuję wszystkim Uczniom, Absolwentom, ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły, znajomym…  – jednym słowem wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy. To Wy jesteście moim największym sukcesem. Bez Was nie wygrałabym i nie zdobyłabym tytułu „Nauczyciel na medal”. Dzięki Wam wiem, że warto swój zawód wykonywać z pasją i zaangażowaniem, kierując się sercem i szacunkiem dla drugiego człowieka, bo dobroć okazywana innym zawsze do nas wraca.”

Małgorzata Kułakowska,

Nauczyciel na medal

Wydrukuj
Tagged , .