Wakacyjne staże uczniów w ramach projektu pn. „Uczniowie i nauczyciele Powiatu Sokólskiego podstawą konkurencyjnego rozwoju podlaskiej gospodarki”

Wakacyjne staże uczniów w ramach projektu pn. „Uczniowie i nauczyciele Powiatu Sokólskiego podstawą konkurencyjnego rozwoju podlaskiej gospodarki”

 

Stażystka Magdalena Małoń

Jakie są Twoje wrażenia po stażu odbytym w „Lukrecji“?

Staż w „Lukrecji” bardzo mi się podobał i całkowicie spełnił moje oczekiwania. Dowiedziałyśmy się dużo o wyrobach cukierniczych oraz poznałyśmy techniki parzenia kawy. Zostałyśmy zapoznane również z „papierkową” stroną przedsiębiorstwa. Staż odbywał się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Urszula Awdziej była zawsze otwarta i chętnie odpowiadała na nasze pytania. Mogłyśmy liczyć na jej pomoc w wykonywanych zadaniach.
Czy staż utwierdził Cię we właściwym wyborze profilu nauczania?

Do wyboru profilu byłam przekonana już od początku nauczania w technikum. Nauczyciele w bardzo przyjemny sposób starali się przekazać wiedzę. Możliwość odbycia stażu w „Lukrecji” utwierdziła mnie w słuszności mojego wyboru.

Stażystka Marlena Radkiewicz

Czy jesteś zadowolona z odbytego stażu, czy spełnił on Twoje oczekiwania i czy nauczyłaś się w jego trakcie czegoś nowego?

Staż w „Lukrecji” bardzo spełnił moje oczekiwania, poznałyśmy różne techniki cukiernicze, a także wiele ciekawych, przydatnych receptur. Poznałyśmy również cukiernię od strony „biura”, co zapewne ułatwi nam pracę w przyszłości.

W jakiej atmosferze przebiegał staż?

Staż przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze, pani Urszula Awdziej była zawsze otwarta na nasze pytania, bardzo miło spędzałyśmy tam czas.

Czy odbyty staż przekonał Cię do słuszności wyboru obecnego profilu nauki?

Od początku wyboru zarówno szkoły, jak i profilu jestem zadowolona. Od początku wiedza była nam przekazywana przez nauczycieli w przyjemny, pomysłowy sposób, nie czułam się w żaden sposób zrażona do tego zawodu, a staż tylko potwierdził słuszność mojego wyboru.

Wydział Rozwoju i Promocji

image_printDrukuj