Słodki przedSMAK Walentynek w „Rolniku”

Słodki przedSMAK Walentynek w „Rolniku”
Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce (pod opieką nauczycielek Katarzyny Rabiczko, Joanny Łepkowskiej i Grażyny Kamińskiej) 12 lutego odwiedzili naszą Szkołę. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych już dziś zawitali na zajęciach praktycznych z Obsługi konsumenta w pracowni gastronomicznej. Tu goście pod okiem starszych kolegów samodzielnie przygotowali, piekli i ozdabiali ciasteczka w kształcie serduszek. Następnie przeszli do pracowni hotelarskiej, gdzie słodkie wyroby zostały ozdobnie zapakowane. W ten sposób powstały piękne prezenty, które każdy wręczy swojej Walentynce. Młodszych kolegów podczas zajęć wspierali uczniowie klasy trzeciej Technik hotelarstwa pod okiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Doroty Gudalewskiej i Renaty Sudorowskiej.

ZSR w Sokółce

Wydrukuj