Choinka w SOSW

Po tradycyjnych trzech dzwonkach zebraliśmy się pod świetlicą a tu drzwi zamknięte. Słychać piosenkę  zespołu Ich Troje „Zawsze z Tobą chciałbym być przez całe lato” to zapowiadało że z Choinka Szkolna będzie przednia. Wspaniały głos Pawła z zespołu Deenim zapowiadał niesamowitą zabawę. Na rozgrzewkę „Czekolada” taneczny układ do piosenki „Chocolade” brawurowo prowadzony przez Angelikę z pomocą Pawła. A potem to już tylko tańce ,hulanki, swawole. Tańczyła ręka , tańczyła noga oraz głowa. I świetlica  wypełniła się  różnobarwną ferią świateł.

W rytm przebojów” Ona tańczy dla mnie”, „ Ruda tańczy jak Szalona” oraz hit ostatnich dni „Miłośc w Zakopanym” społeczność SOSW opanowała parkiet tanecznymi krokami. Bawili się wszyscy mały z dużym, rudy z blondynem , uczniowie i nauczyciele.

Gdy wróciliśmy ze„ słodkiego co nie co” na sali zabaw siedział już Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Sprawnie i szybciutko otrzymaliśmy swoje paczki, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, ponieważ przed nami były kolejne atrakcje muzyczne ,które przygotował nam zespół Deenim.

Paweł i Kondrat dali wspaniały popis swojego talentu muzycznego. Jako pierwsi wysłuchaliśmy ich debiutanckiej piosenki „Życie pędzi” ,która już niedługo będzie nagrana w profesjonalnym studiu muzycznym oraz innych znanych utworów w ich wersji coverowej. Magiczne wykonanie utworu „Suzanna” u wszystkich zgromadzonych wywołało ciarki i dreszczyk pozytywnych emocji. Kolejna niespodzianka: perkusja . Każdy chętny mógł spróbować swoich sił w grze  na perkusji. Bębny ,talerze, pedał do wybijania rytmu to robiło „mega” wrażenie. Co chwila było słychać pozytywne emocje w  dźwiękach w stylu:  „wow” , „xd”, ekstra”.

Połączenie: muzyki disco polo, polskiego rocka, śpiewu acapella znanych przebojów przeplatane ciekawostkami muzycznymi dało wspaniały majstersztyk muzyczny w wykonaniu prowadzących Ta Choinka na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy:

  • Zespołowi Deenim w osobach: Pawła ucznia  Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Sokółce oraz  jego koledze  Konradowi  za prowadzenie  Zabawy Choinkowej.
  • Pani Zofii Gremza z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Sokółce za ufundowanie słodyczy do paczek.
  • Pani Doktor Irenie Skowrońskiej , Pani Doktor Jadwidze Olszko, księdzu Józefowi Kuczyńskiemu oraz Panu Jarosławowi Hołownia za niespodzianki ,które sprawiły, że paczki były jeszcze bardziej słodkie.
  • Rodzicom za przygotowanie „słodkiego co nie co”.
  • Wszystkim uczniom i nauczycielom za wspaniałą atmosferę i wspólną szalona zabawę.

Organizatorki : Iwona Gieniusz , Monika Mróz, Zuzanna Szarkowska –Czeczko

Opracowała: Zuzanna Szarkowska –Czeczko

image_printDrukuj
Tagged , .