XVIII Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Starosty Sokólskiego Piotra Rećko pt. ” Przy Muzyce o Sporcie” odbył się 16 kwietnia na hali sportowej w ZS w Suchowoli. Podczas imprezy sportowej promowany był projekt pn. „Kompetentni i wykwalifikowani” współfinansowany ze środków UE realizowany w ramach RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Po zakończeniu Mityngu i udekorowaniu zwycięzców, Starosta Sokólski Piotr Rećko wraz z Dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Sokółce – Anną Martą Aniśkiewicz, wręczyli 34 stypendia uczniom ZS w Suchowoli. W tym 6 stypendiów naukowych i 28 stypendiów sportowo-artystycznych. Stypendia otrzymali wszyscy uczniowie, w imieniu których szkoła złożyła wnioski. Była to XXVI edycja Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski.

Patrycja A. Zalewska

Referat Promocji