Spotkanie integracyjne w ramach realizacji „PRZYSTANKU NADZIEJA”

Gdy już minęły pierwsze szkolne chwile, szkolny dzwonek oznajmiający przerwę stał się naszym przyjacielem ;wstąpiły w nas nowe siły i ochota na działania wolontarystyczne. Poniedziałkowe popołudnie wraz z innymi wolontariuszami z Przedszkola Nr 1, Przedszkola Nr 3, Przedszkola Nr 2 , Szkoły Podstawowej w Geniuszach oraz podopiecznymi Stowarzyszenia” Barka” spędziliśmy na spotkaniu integracyjnym, którego gospodarzem była społeczność Szkoły Podstawowej w Kamionce Starej. Zachwyciliśmy się zaprezentowanym przez nich tańcem nowoczesnym. Wspólny taniec „Belgijka” i pomylone kroki na dobre rozkręciły nasze spotkanie a potem to już tylko była wspólna zabawa z użyciem rolek, piłek, przyborów sportowych oraz rekwizytów cyrkowych.

Rewelacyjne warsztaty cyrkowe prowadzone przez panią Agnieszkę i Seweryna Bona dostarczyły nam mnóstwo pozytywnych doznać i pozwoliły poćwiczyć naszą koordynację. Po tych wszystkich zabawach czekały na nas gorące kiełbaski upieczone na ognisku i kolorowa wata cukrowa. Niestety w pewnej chwili zapadł zmrok co oznaczało że nastał czas rozstania i powrotu do domów.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom SP Kamionka Stara za organizację i innym wolontariuszom za wspólnie spędzony fantastyczny czas. Czekamy na kolejne spotkania.

Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu pod opieką p. Dyrektor Elżbiety Szomko i p. Zuzanny Szarkowskiej-Czeczko

SOSW

 

Wydrukuj