II Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018

Wyniki biegu

Dystans 1200 m – uczniowie szkół podstawowych/ gimnazjów

 Rocznik 2009

Dziewczęta:

  1. Monika Oświecińska – SP w Dąbrowie Białostockiej
  2. Amelia Bitiucka – UKS „Jedynka” Sokółka
  3. Martyna Pacewicz – SP 1 w Sokółce

Chłopcy:

  1. Alex Kuklicz – SP 2 w Sokółce
  2. Kamil Rećko – SP 2 w Sokółce
  3. Kacper Roszkowski – SP w Szudziałowie

Rocznik 2008

Dziewczęta:

  1. Gabriela Łazuk – SP w Dąbrowie Białostockiej
  2. Kinga Sacharkiewicz – SP w Szudziałowie
  3. Anna Zajko – SP w Dąbrowie Białostockiej

Chłopcy:

  1. Dawid Skokowski – Dąbrowa Białostocka
  2. Szymon Zabłocki – SP 1 w Sokółce
  3. Radosław Zubrzycki – SP 1 w Sokółce

Rocznik 2007

Dziewczęta:

  1. Kornelia Malewicz – SP 1 w Sokółce
  2. Agnieszka Oświecińska – SP w Dąbrowie Białostockiej
  3. Monika Malicka – SP 2 w Sokółce

Chłopcy:

  1. Jan Kaźmierowski – SP 2 w Sokółce
  2. Andrzej Wiśniewski – SP w Suchowoli
  3. Oskar Kondrat – SP 1 w Sokółce

 Rocznik 2006

Dziewczęta:

  1. Aleksandra Malinowska – SP 1 w Sokółce
  2. Wiktoria Minkowska – SP 2 w Sokółce
  3. Maja Dziewiątkowska – SP 2 w Sokółce

Chłopcy:

  1. Konrad Rakus – SP w Suchowoli
  2. Damian Sacharkiewicz – SP w Szudziałowie
  3. Kacper Trochim – SP 3 w Sokółce

Rocznik 2005

Dziewczęta:

  1. Martyna Karolczuk – SP w Dąbrowie Białostockiej
  2. Natalia Majtas – SP 1 w Sokółce
  3. Natalia Laskowska – SP w Dąbrowie Białostockiej

Chłopcy:

  1. Michał Wiśniewski – SP w Suchowoli
  2. Damian Rudź – SP 2 w Sokółce
  3. Piotr Zajkowski – SP 1 w Sokółce

Rocznik 2004

Dziewczęta:

  1. Julia Kułak – SP w Dąbrowie Białostockiej
  2. Anna Szomko – SP w Starej Kamionce
  3. Martyna Sieńko – SP w Dąbrowie Białostockiej

Chłopcy:

  1. Bartłomiej Stefanowicz – SP w Janowie
  2. Dawid Żygieło – SP 3 w Sokółce
  3. Sebastian Gieniusz – SP w Janowszczyźnie

Rocznik 2003

Dziewczęta:

  1. Elwira Halicka – LUKS Eurocentr Suchowola
  2. Żaneta Hościło – LUKS Eurocentr Suchowola
  3. Agnieszka Ancypo – SP 3 w Sokółce

Chłopcy:

  1. Krzysztof Chociej – SP w Sidrze
  2. Julian Turel – SP w Suchowoli
  3. Jakub Czajkowski – SP 1 w Sokółce

Dystans 1918 m – „1918 Metrów Wolności” – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

Rocznik 2002

Dziewczęta:

  1. Natalia Fiedorec – ZS w Sokółce
  2. Magda Tomaszewska – ZS w Suchowoli
  3. Gabriela Sawicka – ZS w Suchowoli

Chłopcy:

  1. Marcin Chojnacki – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
  2. Łukasz Kulikowski – ZS CKR w Janowie
  3. Rafał Chodorski – ZS w Suchowoli

Rocznik 2001

Dziewczęta:

  1. Gabriela Mozolewska – ZS w Sokółce
  2. Justyna Kiszluk – ZS w Suchowoli
  3. Klaudia Łysik – ZSZ w Sokółce

Chłopcy:

  1. Mateusz Jatkowski – ZS CKR w Janowie
  2. Mateusz Bieluczyk – ZS w Dąbrowie Białostockiej
  3. Albert Kozioł – ZS w Suchowoli

Rocznik 2000

Dziewczęta:

  1. Elwira Butkiewicz – ZS w Suchowoli ex aequo Wiktoria Żylińska – ZS w Sokółce
  2. Justyna Kłoczko – ZS w Dąbrowie Białostockiej
  3. Aleksandra Jackiewicz – ZS w Sokółce

Chłopcy:

  1. Adrian Szymański – ZS CKR w Janowie
  2. Paweł Boruch – KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
  3. Rafał Jaroszewicz – ZS w Suchowoli

 Rocznik 1999

Dziewczęta:

  1. Marta Szymańska – ZSR w Sokółce
  2. Paulina Ragin – ZSR w Sokółce
  3. Monika Odyniec – ZSR w Sokółce

Chłopcy:

  1. Maciej Pryzmont – ZS CKR w Janowie
  2. Łukasz Dzienis
  3. Marek Lisowski – ZSR w Sokółce

 Roczniki 1998 i starsi

Chłopcy:

  1. Andrzej Świetlicki – SOSW w Sokółce
  2. Mateusz Dziadel – ZSZ w Sokółce
  3. Maciej Baranowski – ZSZ w Sokółce

 Dystans 3836 m – 2 x „1918 Metrów Wolności” – open

 Roczniki 1998 i młodsi

Mężczyźni:

  1. Mateusz Bieluczyk – ZS w Sokółce
  2. Kacper Oleksza – Szudziałowo
  3. Damian Hrybiński – Kuźnica

 Roczniki 1997 – 1993

Kobiety:

  1. Jolanta Pietrasz – Sokółka

Mężczyźni:

  1. Grzegorz Makal – Czarna Białostocka
  2. Kamil Pogorzelski – Białystok

 Roczniki 1992 – 1988

Mężczyźni:

  1. Adam Supiński – Pędziwiatr Białystok
  2. Piotr Kirpsza – Sokólski Klub Kolarski „Sokół”
  3. Mariusz Bykowski

 Roczniki 1987 – 1983

Kobiety:

  1. Ilona Szwarc – Białostocki Klub Karate Kyokushin „Kanku”
  2. Magdalena Martens – Sokólska Grupa Biegowa

Mężczyźni:

  1. Tomasz Bałdan
  2. Piotr Bałdak – Białystok
  3. Rafał Kowalkowski – Sokólski Klub Kolarski „Sokół”

 Roczniki 1982 – 1978

Kobiety:

  1. Bożena Marcińczyk – UKS „Mikolo” w Sokółce
  2. Agata Czaplejewicz – Sokółka
  3. Agata Paszko – Wierzchłowce

Mężczyźni:

  1. Łukasz Kosiorek – Outdoor Białystok
  2. Krzysztof Baraniuk – Sokółka
  3. Krzysztof Bach – Szudziałowo

Roczniki 1977 – 1973

Kobiety:

  1. Marta Nobert – Sokólska Grupa Biegowa
  2. Aniela Kierzkowska – Białystok
  3. Anna Kuklicz – ZSR w Sokółce, UKS Omega Sokółka

Mężczyźni:

  1. Stanisław Marchiel – ZS w Sokółce, UKS „Mikolo” w Sokółce
  2. Marcin Kierzkowski – Białostocka Sekta Biegaczy
  3. Dariusz Kochmański – Dąbrowa Białostocka

Roczniki 1972 – 1968

Kobiety:

  1. Beata Baranowska – Sokólska Grupa Biegowa

Mężczyźni:

  1. Daniel Bochenko – Brzozowo
  2. Adam Nowicki – Biegostok
  3. Andrzej Szumiło – Gliniszcze Wielkie, ZSR w Sokółce

Roczniki 1967 – 1963

Mężczyźni:

  1. Grzegorz Chalecki – Suwałki
  2. Romuald Borys

 Roczniki 1962 – 1958

Mężczyźni:

  1. Dariusz Safiejko – Pędziwiatr Białystok
  2. Mirosław Grabowicz – Sokólska Grupa Biegowa
  3. Zbigniew Kazimierowicz – ZS w Sokółka

Roczniki 1957 i starsi

  1. Włodzimierz Żak – Sokółka

Najmłodsza zawodniczka biegu – Zofia Bach – SP w Szudziałowie

Najmłodszy zawodnik biegu – Norbert Sawicki – SP w Suchowoli

Najstarsza zawodniczka biegu – Beata Baranowska – Sokólska Grupa Biegowa

Najstarszy zawodnik biegu – Włodzimierz Żak – Sokółka

II Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018
Sokółka, 16 listopada 2018 r. Start godz. 10.00

Start i meta: przy Starostwie Powiatowym
w Sokółce, ul.Piłsudskiego 8
Długość i przebieg trasy:
-1200m – uczniowie szkół podstawowych (gimnazjów)
(ul. Sikorskiego, ul. Dąbrowskiego, ul. Ściegiennego,
ul. Piłsudskiego)
-1918m – szkoły ponadgimnazjalne
(ul. Sikorskiego, ul. 3 maja, ul. Ogrodowa,
ul. Dąbrowskiego, ul. Ściegiennego, ul. Piłsudskiego)
-2 x 1918m (3836m) – kategoria Open
(ul. Sikorskiego, ul. 3 maja, ul. Ogrodowa,
ul. Dąbrowskiego, ul. Ściegiennego, ul. Piłsudskiego
-2 okrążenia).

Organizator:
– Stowarzyszenie „Towarzystwo Ziemia Sokólska”
– Starosta Sokólski

Cel imprezy:
– Upamiętnienie 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie;
– Popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu;
– Propagowanie zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności;
– Promocja postaw patriotycznych poprzez wspólne świętowanie Dnia Niepodległości;

Podczas biegu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rehabilitację i protezę nogi dla Joanny Szyłak. Prowadzona jest również zbiórka internetowa:https://www.facebook.com/events/494861527657780/  Wpłat można również dokonać na konto Stowarzyszenia,,Kładka”,16-100 Sokółka konto:BGŻ BNP Paribas nr: 93 2030 0045 1110 0000 0259 6770 z dopiskiem „Dla Joasi na protezę”,można tez przekazać 1% podatku-KRS 0000026308, Cel szczegółowy: leczenie Asi.

INFORMACJA dla uczestników:

Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 8.00
w piątek dnia 16.11.2018r.

adres: Starostwo Powiatowe w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8;

Numery startowe oraz koszulki wydawane będą w biurze zawodów
po weryfikacji i przedłożeniu oświadczenia.

Opiekunowie ze szkół będą odbierać pakiety startowe dla zgłoszonych zawodników (koszulki i numery) wg listy po weryfikacji i złożeniu oświadczeń.

PROGRAM MINUTOWY:

10.00 – UROCZYSTE OTWARCIE;

– odśpiewanie HYMNU;

– Rozgrzewka przed biegiem Szkół Podstawowych;

10.15 – START Szkół Podstawowych/Gimnazjów – 1200 m;

– roczniki 2009, 2008, 2007

– roczniki 2006, 2005

– roczniki 2004, 2003

– wręczenie pucharów zwycięzcom Biegu Szkół Podstawowych/Gimnazjów

– Rozgrzewka przed biegiem Szkół Ponadgimnazjalnych;

11.00 – START Szkół Ponadgimnazjalnych – „1918 Metrów WOLNOŚCI”;

– Rozgrzewka przed biegiem GŁÓWNYM.

– wręczenie pucharów zwycięzcom Biegu Szkół Ponadgimnazjalnych

12.00 – START Biegu OPEN 2 x „1918 Metrów WOLNOŚCI”

– wręczenie pucharów zwycięzcom Biegu OPEN

13.00 – Zakończenie biegu

Wydrukuj