PIŁKARZE LO SOKÓŁKA NA TURNIEJU II LIGI FUTSALU

W dniu 13 grudnia 2018 r. w Wysokim Mazowieckim odbył się turniej II ligi futsalu Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.  Drużyna LO Sokółka  rywalizowała w nim z drużyną gospodarzy – ZSZ  Wysokie Mazowieckie oraz z III LO  Łomża.

Turniej był bardzo emocjonujący i stał na wysokim, sportowym poziomie.  Piłkarze z LO Sokółka zaprezentowali się na nim z bardzo dobrej strony, chociaż  niewątpliwie zabrakło trochę szczęścia, a wyniki nie oddają tego co  działo  się na boisku.W pierwszym spotkaniu zespół  naszego „ogólniaka” uległ  zespołowi z III LO Łomża 4 : 5. Drugi mecz z zespołem ZSZ Wysokie Mazowieckie zakończył się remisem 5 : 5.

Mimo małej zdobyczy punktowej zespołowi należy się pochwała za zaangażowanie, wolę walki i sportowe emocje, które towarzyszyły do ostatniego gwizdka.Rozgrywki drugiej ligi futsalu zakończą się w kwietniu 2019 roku. Do rozegrania zostało jeszcze 8 spotkań w czterech turniejach, z których jeden odbędzie się w Sokółce.

Wyniki meczów turnieju w Wysokim Mazowieckim:

ZSZ Wysokie Mazowieckie – ZSG Białystok 5:9

LO Sokółka – III LO Łomża                          4:5

III LO Łomża – ZSG Białystok                        8:4

ZSZ Wysokie Mazowieckie – LO Sokółka  5 : 5

Zespołu Szkół w Sokółce reprezentowali:

Patryk Niedźwiecki (3 b) – kapitan,  Gabriel Jurkowski (3 b), Arkadiusz Bałdowski (3 d), Daniel Danilewicz (3 d),  Wojciech Cwanek (2 bc), Maciej Asanowicz (1 d), Jakub Grzesik (1 b), Marek Stasiulewicz (1 b), Adrian Zubrzycki (1 b), Mateusz Zubrzycki (1 b), Dawid Ostapkiewicz (1 a),  Jakub Rećko (1 d).

Opiekunowie:  Stanisław Marchiel

 

Stanisław Marchiel

nauczyciel wychowania fizycznego

 

Wydrukuj