Finał konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” w Warszawie

9 kwietnia 2019 r. odbył się etap centralny VI Edycji Konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazialnych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy oraz inspirowanie młodych ludzi do podnoszenia poziomu wiedzy w tym zakresie.

W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie do konkursu  przystąpili uczniowie z całej Polski reprezentując 16 województw. Naszą szkołę reprezentowały Finalistki etapu wojewódzkiego uczennice Alicja Markowska i Magdalena Chociej pod opieką Katarzyn Gorlewskiej które zmagały się z testem wiedzy składającym się z 50 pytań wielokrotnego wyboru.  W przerwie uczestnicy obejrzeli pokaz w Planetarium.

I sukces! Alicja Markowska zajęła 3 miejsce i została laureatką konkursu zdobywając wysoką nagrodę w postaci bonu zakupowego.

Gratulujemy !!!

ZSR w Sokółce

Wydrukuj