43 dni na dwóch kółkach dookoła Polski!

Po 43 dniach intensywnego rajdu rowerowego wzdłuż granic Polski i przejechaniu 4170 km Karol Dziedziul w asyście kolegów z SKK, z herbem Powiatu Sokólskiego na piersi, dojechał w sobotę, 6 lipca, ok. godz. 15.00 na stadion sokólskiego OSiR-u. To z tego miejsca 25 maja wystartował, aby w ten oryginalny sposób zbierać i informować o zbiórce funduszy na rehabilitację Jarka Łukaszuka. Były owacje i symboliczny szampan, nie zabrakło nawet tańca radości w wykonaniu Karola, który nie ukrywał zmęczenia, ale i euforii – adrenalina robiła swoje… Na mecie witał go sam Jarek z rodziną, dla którego Karol podjął wyzwanie.
Przypomnijmy, Jarek po ciężkim, komunikacyjnym wypadku doznał porażenia czterokończynowego i bardzo potrzebuje kosztownej rehabilitacji, która pomoże mu się usprawnić.
Charytatywny tur Karola Dziedziula ph. „Pomoc kręcona kilometrami” na rzecz rehabilitacji Jarosława Łukaszuka patronatem honorowym objął Starosta Sokólski Piotr Rećko.
Zarząd Powiatu Sokólskiego przeznaczył fundusze na wsparcie i organizację samej wyprawy, podczas której promowany był Powiat Sokólski.
Cały czas można wspierać finansowo rehabilitację Jarka: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82, lok. 1, 04-620 Warszawa, nr rachunku  62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, w tytule: Łukaszuk, 10767.
fot. AT, FB – Pomoc kręcona kilometrami
image_printDrukuj