„Nowe szaty” wozu strażackiego OSP Jaczno

Chociaż ma trzydzieści dwa lata, wygląda jak nowy. To był jego pierwszy remont, w trakcie którego między innymi została usunięta rdza, wymienione oleje, płyny oraz akumulatory. Wóz został również pomalowany.
Dzięki waszemu zaangażowaniu w naszej gminie, w naszym powiecie będzie bezpieczniej… – mówił Członek Zarządu Jerzy Białomyzy.
Remont wozu kosztował dziesięć tysięcy, z czego połowę sfinansował Powiat Sokólski. Druga połowa została sfinansowana przez Gminę Dąbrowa Białostocka.
Jesteście często pierwsi, jeśli idzie o dojeżdżanie do miejsc zdarzenia. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni za waszą pracę – mówił Burmistrz Dąbrowy Białostockiej Artur Gajlewicz. Do życzeń dołączył się również Radny Województwa Podlaskiego Paweł Wnukowski który życzył strażakom spokojnej służby: Mam nadzieję, że sprzęt który dzisiaj otrzymaliście nie będzie za często potrzebny. Wszystkiego dobrego.

PB
Referat Promocji

image_printDrukuj