Pasowanie na przedszkolaka

30 października w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci – pasowanie na przedszkolaka. Maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Z uśmiechami na twarzach zaprezentowały wierszyk i energiczny akompaniament do piosenki. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań -stały na jednej nodze, podskakiwały, dmuchały bańki i uśmiechały się do publiczności otrzymując od rodziców i zgromadzonej społeczności szkolnej gromkie brawa. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor za pomocą „magicznego ołówka” dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało upominek i dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Był to niezapomniany dzień, pełen pozytywnych emocji i miłych wrażeń.

SOSW w Sokółce

 

image_printDrukuj