Kolonie – 3…2…1… Start!

Stowarzyszenie „Towarzystwo Ziemia Sokólska” wysłało na kolonie do Augustowa 38 dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego. Kolonie są finansowane z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, budżetu Powiatu Sokólskiego i Stowarzyszenia „Towarzystwo Ziemia Sokólska’’. Turnus będzie trwał do 07.08. Życzymy kolonistom wielu niezapomnianych wrażeń i udanego wypoczynku.

W tym roku wyjazd różnił się nieco od poprzednich. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, uczestnicy musieli przestrzegać wyjątkowo zasad bezpieczeństwa. Dzieci miały przygotowane maseczki, a przed wejściem do autobusu każdy mierzył temperaturę.

„Wypoczynek letni w formie kolonii został dofinansowany przez Powiat Sokólski w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży w trakcie wypoczynku wakacyjnego, w szczególności promowania aktywności ruchowej, sportu oraz zdrowego trybu życia, kształtowania wśród dzieci i młodzieży postaw wolnych od nałogów, postaw prozdrowotnych i pożądanych nawyków żywieniowych”

„Wypoczynek letni w formie kolonii w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na każdego uczestnika”

image_printDrukuj