Komunikat końcowy z Igrzysk powiatowych dzieci SZS w piłce nożnej chłopców

Zawody rozegrane zostały w dniu 8 października 2020 roku w Sokółce w godz. od 9.00 do 12.00 na sztucznym boisku OSiR. Organizatorami było Starostwo Powiatowe w Sokółce oraz Powiatowy SZS. Gościnnie turniej odbywał się na obiektach OSiR w Sokółce, a przygotowaniem boiska zajęli się pracownicy Krystian Markowski i Zdzisław Sidorowicz. W zawodach wystartowały cztery szkoły, które zgłosiły chęć udziału w turnieju. Sędziami zawodów byli uczniowie LO w Sokółce Jakub Grzesik, Adrian Zubrzycki, Mateusz Zubrzycki pod opieką nauczyciela Stanisława Marchiela.

Swoim patronatem zawody objął Starosta Sokólski Piotr Rećko wspólnie z Zarządem Powiatu Sokólskiego, ufundowali oni  puchary, statuetki i dyplomy dla wszystkich drużyn.

Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym, czas gry to  2 x 15 min. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Dmitruk – SP Szudziałowo, najlepszym strzelcem z 23 bramkami – Igor Tarasewicz (SP Szudziałowo), najlepszym bramkarzem Kacper Żurkowski – SP Suchowola.

Puchary, statuetki i dyplomy w imieniu Starosty Sokólskiego Piotra Rećko wręczył Prezes Powiatowego SZS kol. Stanisław Marchiel. Oprawą fotograficzną zajął się pracownik Starostwa Powiatowego w Sokółce Maciej Białobłocki oraz uczeń LO w Sokółce Dawid Ostapkiewicz.

Awans do półfinału wojewódzkiego (20.10.2020r.) uzyskały dwa pierwsze zespoły: SP Szudziałowo oraz SP Suchowola.

komunikat koncowy – PN chłopcy 2020 (1)

image_printDrukuj