Zbiórka produktów żywnościowych na rzecz osób niepełnosprawnych

Zakończyła się zbiórka produktów żywnościowych na rzecz osób niepełnosprawnych w sklepach „Stokrotka”. Akcja trwała od 11 do 13 grudnia (piątek, sobota, niedziela). Produkty które trafią do potrzebujących zostały dzisiaj przekazane w sokólskich WTZ.

Jest trochę cukru, jest olej, są takie podstawowe produkty jak makaron, jak ryż, mąki, ciastka… Troszeczkę słodyczy, które myślę że sprawią przyjemność. Zdecydowaliśmy, że przekażemy podopieczny WTZ-ów. Rzeczy będą rozdysponowane zgodnie z wola pana kierownika i wychowawców dla tych którzy tego potrzebują w postaci paczek – mówiła Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Sokółce pani Lila Micun.

Organizatorami zbiórki jest Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, Zarząd Oddziału Rejonowego PKC w Sokółce oraz Sklepy Stokrotka w Sokółce (produkty zbierano w sklepie na ul. Grodzieńskiej 9 i Łąkowej 5). Partnerem akcji jest Powiat Sokólski. Patronat honorowy zbiórki pełni Starosta Sokólski Piotr Rećko.

Z całego serca dziękuje Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi,  pani Lili Micun za to, że zechcieliście Państwo wziąć udział w akcji zbierania żywności na rzecz podopiecznych WTZ-tów. Życzymy wam wszystkich szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkiego dobrego – mówił w czasie przekazania produktów Starosta Sokólski Piotr Rećko który wraz z Wicestarostą Jerzym Białomyzym przekazali podopiecznym WTZ pamiątkowe kalendarze na Nowy Rok.

PB

Wydział Promocji

 

 

image_printDrukuj