Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Boksie pod Honorowym Patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko

W sobotę 6 marca 2021 r. odbyły się walki finałowe Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Boksie pod Honorowym Patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. Celem mistrzostw było wyłonienie mistrzów województwa podlaskiego w boksie w kategoriach: Młodzik, Kadet, Junior, Młodzieżowiec oraz reprezentantów POZB do startu w MPJ i OOM(M).

Walki odbyły się bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Tomasz Potapczyk – trener UKS Boxing Sokółka: „Witam serdecznie w drugim dniu zawodów, podczas finału Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Boksie. Przypomnę, że impreza odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. Miejmy nadzieje, że dzisiaj będzie równie szczęśliwy dzień, jak był wczoraj. 15 zawodników naszego Klubu w finale to naprawdę duży sukces. Mamy dzisiaj łącznie 19 pojedynków. Trzy walki finałowe odbyły się wczoraj, ze względu na małą liczbę zawodników w danej kategorii wagowej. Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom, osobom przyjezdnym, które przyczyniły się do tego, że poziom naszych Mistrzostw jest naprawdę wysoki.”
UKS Boxing Sokółka zdobył pierwsze miejsce w punktacji klubowej Mistrzostw Województwa Podlaskiego – Sokółka 2021.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom naszego Klubu!
Marek Dziedziul – trener i Wiceprezes UKS Boxing Sokółka: „Z tego miejsca dziękuję Staroście Sokólskiemu Piotrowi Recko za pomoc w organizacji zawodów i przychylność w takich inicjatywach, dzięki którym nasza kadra rozwija się i myślę, że będzie rozwijała się w dalszym ciągu jeszcze bardziej.”

Organizatorami imprezy byli: Starosta Sokólski Piotr Rećko, Podlaski Okręgowy Związek Bokserski w Białymstoku oraz UKS Boxing Sokółka.

Oficjalne wyniki podamy wkrótce.

Patrycja A. Zalewska

image_printDrukuj