BONY NA SZKOLENIA

Promocja produktu lokalnego szansą rozwoju społeczności Powiatu Sokólskiego

Nieodpłatna pomoc prawna na terenie Powiatu Sokólskiego

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokółce

AKTUALNOŚCI

 • 25 lat ARiMR

  25 lat ARiMR

  Na Sali Konferencyjnej PWSiP w Łomży odbyła się dalsza część obchodów jubileuszu 25-lecia ARiMR. Gości przywitał Dyrektor Podlaskiego OR ARiMR – Wiesław Tadeusz Grzymała. Następnie obejrzano film promujący województwo podlaskie https://www.youtube.com/watch?v=d-2bIqF8gzs Prezes ARiMR – Maria Fajger w swoim wystąpieniu przedstawiła prezentację 25 lat funkcjonowania i rozwoju Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. O 25 latach Agencji […]Czytaj dalej »
 • VIII Podlaskie Warsztaty Ratownictwa Medycznego pt. ‘’Borówka 2019’’

  VIII Podlaskie Warsztaty Ratownictwa Medycznego pt. ‘’Borówka 2019’’

  Dziś w Białousach odbyły się VIII Podlaskie Warsztaty Ratownictwa Medycznego pt. ‘’Borówka 2019’’. Uczestniczyły w nich jednostki Straży Pożarnej -kilkanaście drużyn trzyosobowych z terenu województwa podlaskiego. Organizatorami manewrów są Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku i Komenda Powiatowa PSP w Sokółce. Uczestnicy musieli pokonać dwie trasy i udzielić pomocy poszkodowanym. Powiat Sokólski w warsztatach […]Czytaj dalej »
 • ARiMR wspiera polskie rolnictwo od 25 lat

  ARiMR wspiera polskie rolnictwo od 25 lat

  Podlaski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa obchodził jubileusz 25 lecia. Uroczystości odbyły się w Łomży 14 czerwca 2019 r. Obchody jubileuszu rozpoczęto posadzeniem dębu obok siedziby Podlaskiego OR ARiMR. Drzewo otrzymało imię Armirek, a uroczystego posadzenia dokonali: Prezes ARiMR – Maria Fajger i Dyrektor Podlaskiego OR ARiMR – Wiesław Tadeusz Grzymała. Następnie uczestnicy […]Czytaj dalej »
 • Zawody Strzeleckie klas mundurowych o Puchar Starosty Sokólskiego

  Zawody Strzeleckie klas mundurowych o Puchar Starosty Sokólskiego

  Dziś na strzelnicy w Łozowie odbyły się Zawody Strzeleckie klas mundurowych  o puchar Starosty Powiatu Sokólskiego. Organizatorami przedsięwzięcia były: Podlaskie Stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim „VIS’’ oraz Starostwo Powiatowe w Sokółce. W zawodach wzięli udział uczniowie klas mundurowych z Liceum w Sokółce oraz Dąbrowy Białostockiej. Mieli oni możliwość sprawdzić swoje umiejętności w dziedzinie strzelectwa […]Czytaj dalej »
 • Nieodpłatna pomoc prawna – informacja

  Nieodpłatna pomoc prawna – informacja

  Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Dąbrowie Białostockiej w dniu 17.06.2019 r. będzie czynny od godziny 08:00 do godziny 12:00.Czytaj dalej »
 • Podpisanie umów na dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

  Podpisanie umów na dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

  Powiat Sokólski reprezentowany przez Starostę Sokólskiego Piotra Rećko oraz Członka Zarządu Powiatu Sokólskiego Jerzego Białomyzego pozyskał środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie działań, polegających na likwidacji barier transportowych oraz sfinansowaniu zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych w ramach „Programu  wyrównywania różnic między regionami III” W zakresie zawartych umów otrzymaliśmy dofinansowanie […]Czytaj dalej »
 • Zalecenia w czasie upałów

  Zalecenia w czasie upałów

 • Zmiana w zarządzeniach Podlaskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

  https://www.kuratorium.bialystok.pl/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja/zmiana-w-zarzadzeniach-podlaskiego-kuratora-oswiaty-w-sprawie-terminow-rekrutacji-na-rok-szkolny-2019-2020.htmlCzytaj dalej »
 • Sukcesy plastyczne sokólskich licealistek

  Sukcesy plastyczne sokólskich licealistek

  Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Sokółce zostały laureatkami wojewódzkiego konkursu plastycznego „Komiks inspirowany lekturą – z postaciami literackimi przez epoki” Edycja 1. Antyk”. Karolina Lipska z kl. 1B zajęła I miejsce, natomiast Katarzyna Glińska z kl. 1A – II miejsce. Przedmiotem konkursu było przygotowanie jednej planszy komiksu o tematyce: Moja ulubiona postać literacka […]Czytaj dalej »
 • 10 FESTIWAL MŁODZIEŻY BEZ GRANIC W ROŻANYMSTOKU – FINAŁ

  10 FESTIWAL MŁODZIEŻY BEZ GRANIC W ROŻANYMSTOKU – FINAŁ

  Festiwal Bez Granic w Różanymstoku to przedsięwzięcie finansowane z Funduszu Promocji Kultury – Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu województwa Podlaskiego. Patronatem festiwalu byli Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku, Starosta Sokólski Piotr Rećko oraz burmistrz Dąbrowy Białostockiej Artur Gajlewicz. W środę Festiwal w miał swój wielki finał. Wśród zebranych gości byli m.in. Artur […]Czytaj dalej »
 • Posiedzenie Zarządu Powiatu Sokólskiego

  Posiedzenie Zarządu Powiatu Sokólskiego

  W dniu 12 czerwca 2019 r. Zarząd Powiatu Sokólskiego wystąpił z wnioskiem do Przewodniczącego Rady Powiatu o zwołanie sesji nadzwyczajnej. Podczas posiedzenia Zarząd przygotował projekt obwieszczenia Rady Powiatu Sokólskiego w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Sokólskiego. Przygotowano także projekty uchwał Rady Powiatu w następujących sprawach: – powołania Rady Społecznej w […]Czytaj dalej »
 • Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt

  Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt

  We środę 12 czerwca 2019 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny chłopców: Zespół Szkół w Sokółce, Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce, Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Janowa i […]Czytaj dalej »

TAGI

SESJE RADY POWIATU

KOMUNIKATY

KOMUNIKATY RSO

Komunikaty Regionalnego Centrum Ostrzegania dla województwa podlaskiego

Pobierz aplikację RSO

INFORMATORY

CYFROWY URZĄD

Geoportal Powiatu sokólskiego

Linki

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8 16-100 Sokółka tel: +48 85 711 08 11

e-mail: starostwo@sokolka-powiat.pl

rachunek bankowy starostwa: 32 8093 0000 0013 9016 2000 0010

Godziny pracy urzędu:

poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Klientów zgłaszających się w sprawach skarg i wniosków do Starostwa Powiatowego w Sokółce z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 8, przyjmuje:

Starosta Sokólski oraz etatowi Członkowie Zarządu i Sekretarz w poniedziałki w godz. 08.00-12.00 oraz w godz. 15.30 – 17.00*
Dyrektorzy Wydziałów Starostwa lub wyznaczeni przez nich pracownicy w dniach pracy urzędu w godz. 7.30-15.30 oraz w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00*

W przypadku, gdy wyznaczony dzień przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, klienci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

* Klienci przyjmowani są w sprawach skarg i wniosków po godzinach pracy Starostwa tj. w poniedziałki w godz. 15.30 – 17.00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod nr tel. 85 711 08 76.