WE CAN HELP YOU GET IN CONTACT WITH YOUR FAMILY WHEREVER YOU ARE

W związku z sytuacją na polskiej granicy z Białorusią Polski Czerwony Krzyż przewiduje udzielanie pomocy osobom nielegalnie przekraczającym polską granicę od strony Białorusi. Oddział Rejonowy PCK w Sokółce jest przygotowany do udzielania pomocy stacjonarnej w biurze (żywność, woda i niezbędne środki higieniczne, ubranie) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokółce, pokój 20. Biuro będzie czynne w… Czytaj Dalej WE CAN HELP YOU GET IN CONTACT WITH YOUR FAMILY WHEREVER YOU ARE

SOSW – BEZPŁATNE ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA Martwi cię rozwój dziecka? Coś Cię niepokoi? Nie wiesz co możesz zrobić? SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W SOKÓŁCE ZAPRASZA Nasza oferta skierowana jest do dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi od urodzenia do czasu podjęcia nauki szkolnej. Jesteśmy placówką z długoletnią tradycją. Posiadamy bogato wyposażoną bazę dydaktyczną. Oferujemy atrakcyjne formy wsparcia… Czytaj Dalej SOSW – BEZPŁATNE ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA!

UWAGA STUDENCI / UCZNIOWIE z niepełnosprawnością

UWAGA!!! STUDENCI/ UCZNIOWIE Przypominamy, że do dnia 10 października 2021 r. w ramach Modułu II istnieje możliwość uzyskania pomocy w wykształceniu na poziomie wyższym. Z pomocy mogą skorzystać osoby ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, pobierający naukę w szkole wyższej lub szkole policealnej lub kolegium, a także osoby mające przewód doktorski otwarty poza studiami doktoranckimi.