Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania)

Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania) W roku szkolnym 2020/2021 Powiat Sokólski swoje działania w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”, rozpoczyna od wsparcia w zakresie pomocy stypendialnej, które skierowane jest na uczniów szczególnie uzdolnionych,… Czytaj Dalej Rusza druga edycja pomocy stypendialnej w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – Regulamin wraz z załącznikami (do pobrania)

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze uzupełniającym na kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa III Kompetencje… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na staże/praktyki w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi programów księgowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi programów księgowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 –… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi programów księgowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014 –… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na kurs specjalistyczny obsługi kas fiskalnych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – I edycja

Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – I edycja Powiat Sokólski informuje, że w związku z realizacją  projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu… Czytaj Dalej Ogłoszenie o naborze kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawcze z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – I edycja

Ochrona danych osobowych w zakresie realizacji projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” w związku z przepisami RODO – KLAUZULA INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04 maja 2016 r., s.… Czytaj Dalej Ochrona danych osobowych w zakresie realizacji projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” w związku z przepisami RODO – KLAUZULA INFORMACYJNA

Przyznano stypendia naukowe w ramach projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”

Przyznano stypendia naukowe w ramach projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” W dniu 11 października w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej Starosta Sokólski Piotr Rećko i Wicestarosta Bożena Jolanta Jelska – Jaroś uroczyście wręczyli stypendia naukowe w ramach realizowanego przez Powiat Sokólski projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”. W… Czytaj Dalej Przyznano stypendia naukowe w ramach projektu pn.: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy”