Uczniowie sokólskiej zawodówki z wizytą na Salonie Maturzystów „Perspektywy”

Uczniowie klas maturalnych naszej szkoły odwiedzili dnia 8 września Politechnikę Białostocką, by wziąć udział w organizowanym przez wydawnictwo „Perspektywy” Salonie Maturzystów. Impreza odbywała się w budynkach Wydziału Elektrycznego i Wydziału Mechanicznego. Uczestnicząc w niej, młodzież mogła poszerzyć swoją wiedzę o szczegółach egzaminów dojrzałości podczas spotkań z ekspertami OKE z Łomży. Do ich dyspozycji były stoiska 15 wystawców oraz przedstawiciele krajowych uczelni, którzy udzielali informacji o zasadach rekrutacji i oferowanych kierunkach studiów. Informacje takie mogą okazać się szczególnie cenne przy wyborze przedmiotów zdawanych na maturze – dzięki nim uczniowie mogą zadeklarować te, które będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym na wymarzony kierunek.

Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie – pani Aneta Tymińska (klasa IV Tfi) i pani Anna Tolko (klasa IV Tm).

informacja: Grzegorz Zalewski, Dyrektor ZSZ w Sokółce

 

salon-mat-2016-001 salon-mat-2016-004 salon-mat-2016-007 salon-mat-2016-009 salon-mat-2016-010 salon-mat-2016-011

image_printDrukuj
Tagged , .