Przełamali się opłatkiem, odśpiewali kolędy i złożyli sobie najlepsze życzenia …. spotkanie opłatkowe w Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce.

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, które wszyscy chcemy spędzić w atmosferze miłości z rodziną, oderwani od codziennej gonitwy, od problemów. To również czas zadumy i refleksji, to czas spotkań przy wigilijnym stole. Są to chwile bardzo istotny dla każdego strażaka – ochotnika, osoby rozrywanej między rodziną, pracą zawodową oraz wezwaniami do pożarów, wypadków i innych miejscowych zagrożeń.

Swoim pracownikom, strażakom i zaproszonym gościom najszczersze życzenia złożył Wacław Greś Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce.

„W imieniu własnym jak również Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku składam wszystkim obecnym strażakom i pracownikom jak również nieobecnym najlepsze życzenia świąteczne. Życzę zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia. Powodzenia w waszym życiu osobistym i zawodowym. Niech nadchodzący rok 2017 będzie jeszcze lepszy od minionego.”

Najserdeczniejsze życzenia złożył również Starosta Sokólski Piotr Rećko.

„Pragnę na ten czas złożyć wszystkim Druhnom, Druhom, przyjaciołom i sympatykom sokólskiej Straży Pożarnej jak najlepsze życzenia. Życzę bezpiecznych wyjazdów do akcji oraz bezpiecznych powrotów w tym samym składzie osobowym. Wszystkim „zapracowanym” w te święta życzę spokojnej służby w miłej świątecznej atmosferze. Zaś w Nowym Roku 2017 życzymy Wam szczęścia, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym i satysfakcji z tego, że jesteście Strażakami.”

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy Powiat Sokólski

 

Wydział Rozwoju i Promocji
W. Żołądkowska

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , , .