Nowe radiowozy w Sokółce

Od dzisiaj Komenda Powiatowa Policji w Sokółce ma do dyspozycji dwa nowe radiowozy. W uroczystości przekazania radiowozów uczestniczył Starosta Sokólski Piotr Rećko, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński i Daniel Kołnierowicz – Komendant Wojewódzki Policji.
Jeden z samochodów będzie wykorzystywany przez Wydział Prewencji. Drugi wykorzystywać będzie Wydział Ruchu Drogowego. Auta zostały już poświęcone i są gotowe do akcji.

Trzeba robić wszystko, aby obywatele byli i czuli się bezpiecznie. Ale żeby tak było, musimy w to bezpieczeństwo inwestować. Na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać, bo jeśli tak się robi, to można zapłacić jeszcze więcej – mówił wiceminister Jarosław Zieliński.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji otrzymał  od wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pamiątkowy grawerton.

Obszar działania Komendy Powiatowej pod względem wielkości jest na drugim miejscu w Województwie Podlaskim. Dlatego to jest tak ważna inwestycja […] Życzę wszystkim funkcjonariuszom żeby w nowym roku korzystali bezpiecznie z tych pojazdów – podsumował spotkanie Starosta Sokólski Piotr Rećko.

Piotr Białomyzy
Wydział Rozwoju i Promocji

 

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , .