Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce

Uczniowie! Pamiętajcie o kanapkach w plecakach! Warto pomyśleć o opróżnieniu plecaków również z książek – dziś rozpoczynają się wakacje! Przed dwumiesięcznym odpoczynkiem uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce czekał uroczysty apel w szkolnej auli. To był bardzo pracowity rok W tym ważnym dla wszystkich dniu uczniowie zebrali owoce swojej pracy – świadectwa z czerwonym paskiem, dyplomy i wyróżnienia.

 Koniec roku jest okazją, by wszystkim państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę. Dziękujemy wam drodzy nauczyciele i wychowawcy, za to, ze przekazując młodemu pokoleniu wiedzę i umiejętności otwieracie im drogę do zdobycia wymarzonego wykształcenia […], dziękujemy rodzicom, którzy podejmują trud współpracy dla dobra dzieci, uczniom gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy i dbałość o dobre imię szkoły – mówiła  w imieniu starosty Sokólskiego Piotra Rećko Sekretarz Katarzyna Nowak.

Na końcu, wszyscy mieli okazję obejrzeć krótką prezentację o bezpieczeństwie na wakacjach. Pani dyrektor, Anna Cilulko życzyła nauczycielom i uczniów dobrych wakacji:

Życzę wszystkim dużo zdrowia, żebyście spędzili czas bardzo wesoło i radośnie – żebyście odpoczęli od murów szkoły […]Mam nadzieje, ze powrócimy wszyscy w nowym roku szczęśliwi abyśmy mogli kontynuować naszą współpracę.

 

Wydział Rozwoju i Promocji
Piotr Białomyzy

image_printDrukuj
Tagged , , , , , , , , .