XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Edwarda Rinke

W dniach 03-05.11.2017 roku w Bydgoszczy odbyła się XVIII edycja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Edwarda Rinke. Ten prestiżowy turniej jak co roku zgromadził młodych adeptów europejskiego boksu na bydgoskim ringu. Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Dania, Niemcy oraz zawodnicy krajowi zaszczycili swoim udziałem te prestiżowe zmagania pięściarskie. Również zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Boxing Sokółka jak i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce reprezentowali godnie naszą Szkołę i Powiat Sokólski. Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrano Kamila Kirpszę (klasa I Tm), który w pojedynku półfinałowym jednogłośnie zwyciężył zawodnika z Litwy, aby w późniejszym finale wygrać z zawodnikiem gospodarzy. Kamil otrzymał cenne nagrody za wyśmienity występ oraz cenne pochwały od samego Mistrza Olimpijskiego Jerzego Rybickiego, który był gościem honorowym Turnieju. Serdeczne gratulacje!

Grzegorz Zalewski, Dyrektor ZSZ w Sokółce

 

 

image_printDrukuj
Tagged , , , .